Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy kb 1,5kg-os...

Szerintetek egy kb 1,5kg-os nyulat odaadhatok a 16kg-os kutyámnak, vagy túl sok neki?

Figyelt kérdés
A kutyám sportos, nehezen tudom még BARF étrend mellett is tartani a kondiját, és vettem egész nyulat fagyasztva, amit gondoltam, esetleg megkapna egyben.

2013. nov. 4. 13:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

jah és ha a minden benne van dolog tetszik akkor nézz utánna a PREY model-nek.


Nekem és a kutyáknak is jobban bejön. És a zöldséggel se kell baszkódni.

2013. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Májat keveset kap, egy csirkemáj nagyságút, bármilyen fajtát adok neki éppen (marha, pulyka etc.).


Köszi a további válaszokat, szépen feldaraboltam a nyuszit, és semmit gond nem volt.


Diesel23 - lehet, hogy megpróbáljuk így, prey szerint az etetést, mert a sok por, olaj, zöldség előkészítésével és adagolásával kicsit tele lett a zacsim :D De heti 1-2x azért lehet, hogy adok majd lucernaport és lazacolajat, az még belefér :))

2013. nov. 5. 18:06
 13/13 A kérdező kommentje:
"semmi gond nem volt" - mármint az egyharmad nyúllal, amit megevett :D
2013. nov. 5. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!