Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak 2 veszettség...

A kutyámnak 2 veszettség elleni oltása. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem mentség de minden baj volt: temetés, nagy hitel kifizetése stb..A kvetkező oltásnál mit mondjak az állatorvosnak???
2013. nov. 4. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Mi a kérdés?
2013. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, semmit nem kérdez az orvos, csak olt. Viszont ezek szerint chip sincs benne? Mert beleteszik azt is, számíts rá.
2013. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
nem volt beoltva akko szépen beottya te meg azt mondod nem tod hol a könyve.oszt majd ad aztat is a doktor egy ujat.
2013. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Ez csak azért nem jó megoldás,mert:

-a chipnek már rég benne kéne lennie

-a veszettség elleni oltásokat központilag is nyilvántartják,bejelentik az állatorvosok.Évekre visszamenőleg kiadja a rendszer,hogy mikor volt oltva,meg azt is,ha nem volt.

Mostanában egyre több veszett állatot találnak,óriási felelőtlenség egy oltatlan kutya.Saját és a családod életét veszélyezteted!És ne mondd azt,hogy nem találkozhat veszett állattal,mert akár egy denevér vagy patkány is lehet veszett,azok meg gond nélkül bejutnak bárhova.

Nem igazán érthető a kérdés.2 éve nem volt oltva a kutya?És ha nincs 3 ezer forintod oltásra,miből viszed el orvoshoz,ha beteg?Miből eteted?

2013. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
azt kel mondani most fogadtad be és ennyi olcsa be..
2013. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sippara ***** válasza:
94%

Én hülyülök, vagy tényleg egyre több a simán érthetetlen és/vagy a kérdező kifejezőkészségének létét megkérdőjelező kérdés?


"A kutyámnak 2 veszettség elleni oltása."


A kutyádnak két veszettség elleni oltása MI? Nincs állítmány a mondatban, ember. Azt tudod csinálni, hogy megtanulsz magyarul, mielőtt kérdezel.

2013. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem a témához tartozik, de én már kólával és pattogatott kukoricával jövök fel a Gyakorira, jobb mint a mozi. Amíg nem jártam ide, nem is gondoltam, mekkora a szellemi sötétség...
2013. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Ja, 1. vagyok, én meg csodálkoztam, hogy csak én nem értem a kérdést.
2013. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:

Elmondom mit kell mondani:

- Jó napot kívánunk Doktor Úr! Jöttünk beoltatni a kutyát. Tessék, itt az oltási könyve.

Amikor pedig megtörtént, megkérdezed mennyivel tartozol, fizetsz és elköszönsz.

Ennyi.

2013. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dekódolta már valaki a kérdést?
2013. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!