Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik méretű kutyafehely...

Melyik méretű kutyafehely lenne jó egy Border Collie-nak?

Figyelt kérdés
Van egy szuka border colliem de nem tudom hogy a műanyag kutyafekhely közül a 6-os vagy a 8-as méret lenne ideálisabb =/ [link]

2013. nov. 4. 17:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
én ilyen kérdést nem tettem fel, és te ne ítélkezz rólam, úgy hogy nem is ismersz..amúgy meg olvasni tudni kell...tudod: border collie KEVERÉK : ingyenes..párezer forint, FAJTISZTA border collie : 25 000 -tól .. -.-"
2013. nov. 4. 20:16
 12/20 anonim ***** válasza:

én is pont most nézegettem ezeket.7kg-os tacsi keverékemnek a 6ost vettem meg,mert ez volt az a méret,amiben kényelmesen ki tudta magát nyújtani.

szerintem is inkább legyen egy kicsit nagyobb,minthogy nyomorogjon benne a kutya.

szerintem a collie-nak a 10es is jó lenne.

esetleg ha tudsz,hétvégén szülővel menjetek el!nálunk este 8ig vannak nyitva,szombat vasárnap is!de ahogy nézem a honlapot,mindenhol máshol is!

2013. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Szilvi & Argos ***** válasza:
91%

Minden kutya, a keverék is FAJTISZTA!!! Amire Te gondolsz, az a fajTAtiszta ;)

Elég border és border keverék van szaporítók miatt menhelyeken, gyepiken, ideiglenes gazdiknál, akik GAZDIRA várnak.

Törzskönyves BORDER COLLIE 100 ezernél kezdődik...

NE SZAPORÍTS!!! Ha nincs pénzed, FOGADJ ÖRÖKBE!!!

2013. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
tk-s borderből csak a hulladékot kapod meg 100.000ért :D
2013. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Bocs de voltak már kutyakölykeink.. nem is egy..nem is 2 hanem 9..úgyhogy nekem ne pofázz olyanokról amiről az ég adta világon fogalmad sincs!Azt sem tudod hogy mennyire értek a kutyákhoz..boccs...
2013. nov. 12. 20:19
 16/20 anonim ***** válasza:

Azt viszont látjuk hogy a tenyésztéshez közöd nincs.. mivel közel se vagy még a 18hoz..


Ráadásul még az árakban is hatalmas tévedésed van.. 25.000ért te semmilyen fajtatiszta bordert nem kapsz. De nem fogom egy hülyegyereknek jártatni a számat ha tudnál szöveget értelmezni akkor a többiek már leírtak mindent.

2013. nov. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Az alég vicces dolog hogy nem lehet kapni 25 000 ért fajtatisztát mert az enyémet 20-ért vettem Pf...És igen biztos hogy fajtatiszta!!!
2013. nov. 14. 18:21
 18/20 anonim ***** válasza:

jah biztos hogy fajtajellegű keverék.. :)


Van törzskönyve? nincs.. ergo nem fajtatiszta

2013. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
nem kértünk törzskönyet mert nem volt rá szükségünk :* Mert nem visszük kiállításokra és nem talpnyaló pedigrés lényt akartam hanem kutyát..olyat aki szeret és okos..és megért! Ellentétben másokkal..
2013. nov. 15. 20:25
 20/20 anonim ***** válasza:
te nagyon ostoba, a tk nem valami tudatmódosító hanem a kutyád családfáját mutatja, ennyi erővel akkor te is egy elkényeztetett görcs vagy mert van személyid? bár te azzal is az vagy, minek kell gyártani a kutyákat, nincs elég kidobott? vagy ilyen csórók vagytok hogy rászorultok? ne a kutyával tartassátok el magatokat, dolgozni kéne, ahogy minden normális ember teszi. A 20 ezres keveréked nem elletni kéne, ha már családtagnak vettétek akkor legyen is az, ne kölyökgyár.
2013. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!