Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok farkashoz hasonló...

Írnátok farkashoz hasonló küllemű kutya fajtát?

Figyelt kérdés
A német juhászon kívül ismerem a holland juhászt,svájci juhászt és még a farkaskutyák is bejönnek és a tamascan,a belga juhászokat is ismerem:groanendel,malinois,tervueren,laekenois.Ha van még akkor írjátok le létszi.Ja és még a huskyt és a malamutot is ismerem.
2013. nov. 4. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Csehszlovák farkaskutya,saarloosi farkaskutya,eszkimó kutya,shiloh juhászkutya(bár ő inkább ónémetjuhászra hasonlít).
2013. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
farkaskutyákat ismertem,eszkimó és shiloh juhászról még nem halottam,de tetszenek,az ónémet juhászt már láttam,de eszembe se jutott köszi a jó választ
2013. nov. 4. 22:41
 3/5 Ryuuzaki ***** válasza:
Shiba inu, akita inu ami még eszembe jutott.
2013. nov. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A különféle lajka típusok is elég farkas jellegűek, csak a farkuk kunkorodik.

Ha csak a farkas jellegű forma tetszik (felálló fül, a testen hosszabb szőr, de a fejen, a lábak elülső részén, a mancsokon rövid), akkor a spiccek, szamojéd, mudi is bejöhet. Spiccekből van rengeteg, eltérő mérettel, szőrhosszal, színnel és arányokkal.

Ha farkas küllemű kutyát keresel, az allatok.info-n válaszd ki a husky fajtát, ez a keverékeit is kihozza. Meghökkentően sok farkas jellegű is akad köztük. Bár a fenti fajták kiválasztásával is akad ilyen. De ne a küllem legyen az egyedüli szempont, ha kutyát keresel! Azt is megteheted, hogy menhelyeknél, fajtamentőknél ideiglenes befogadónak jelentkezel. Így eldöntheted, tudnál -e együtt élni ilyen kutyákkal hosszútávon.

2013. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a csivavára gondolsz:)
2013. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!