Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi betelt a pohár! Feljelen...

Ennyi betelt a pohár! Feljelenthetem a szomszédom? Ez már bűncselekmény! Mennyi esélyem van ellene, hogy a kutyája rám akart támadni?

Figyelt kérdés

Eddig letojtam, nem érdekelt, de most betelt a pohár! Van 2 kutyája láncon tartva sétáltatni úgy sétáltatják, hogy elengedik a kutyákat a láncról, és azok kiugrálnak az utcára! 1 méteres kerítésük van, nem is nevezném kerítésnek, ilyen kis "kő emelvény" és a kutyák arról ki ugrálnak az utcára.

Ki akartam menni a boltba, és meglátott a kutya, hogy megyek a saját udvaromon a kapu felé, elkezdett rám ugatni kiugrott az utcára, és várt engem, és ugatott! És nem mertem elmenni a boltba!

Azt mondták kutyás ismerősiem ne fossak, nem fognak megtámadnI! De arra fele van a bolt, amerre van a szomszéd! És nekem ez támadási kisérletnek tünt, hogy mennék ki a kapun, és kiugrik az utcára, és ott vár???

Most már elegem van!

Feljelenthetem a szomszédot? Vagy valami? Ez már bűncselekmény? Ez már veszélyeztetés!

És ha láncra teszik mikor jönnek ellenőrizni? Mondjuk megvan, lefényképeztem, ahogy ugranak ki a kutyák a kerítésről, és kint vannak az utcán! Ez már bizonyíték?

Mit tehetek?

Nem tűröm, hogy nem merek kimenni a saját udvaromról jkét rohadt kuyta, és olyan gazda miatt aki sz*rik rá!

Mi a módszer? Most mit tegyek? van valakinek tapasztalata?



2013. nov. 5. 10:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell megvárni,hogy megharapjon,ha meghúzza a kocsit,felfordulnak a kutyák.Ennyi.Közjegyző,meg amit az első írt.
2013. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, ilyenkor kaparom az arcom. Egyszerűen mondd meg neki, hogy ne engedje így el a kutyáit, mert félsz tőlük, és már a többi szomszéd is panaszkodott (itt egy kis torzítás), mindezt NORMÁLIS HANGNEMBEN. Ha nem reagál vagy bunkó, akkor mehet a feljelentés...

Miért, miért, miért nem képesek az emberek először KINYITNI A SZÁJUKAT, mert azonnal azt gondolják, hogy "hát ő vele nem lehet semmi megbeszélni" stb stb és meg se próbálják, helyette a háta mögött feljelentik.

Besz.rok.

Volt már ilyen esetem, hogy megfenyegettek, hogy feljelentenek, mert hogy a kutyának nem volt kint vizestálja, ami nem így volt, hanem a hülyéje nem látta a kerítésen keresztül, hogy a kutyaház mögött volt a tál, az árnyékban. Ha becsönget és megkérdezi, akkor elmondom neki...

2013. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#4 Te egy idealizált világban élsz. Csak azt vedd alapul hogy milyen ép elméjű,felelős állattartó engedi el a kutyáit közterületen,lánccal a nyakukban. Gondolod egy ilyen inteligens embernek használ a szép szó? Na meg...attol hogy szépen elmondod hogy mit fogsz csinalni ha nem változtat (simán fenyegetésnek fogja venni) és nem hogy megkaecolja a kocsit,de fel is gyujtja.
2013. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyanabban a világban élek, mint te, csak én megpróbálok legalább a környezetemmel valamit kezdeni. Pl. azzal, hogy kinyitom a számat, és kommunikálok.
2013. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!