Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja van a kutyusomnak?

Mi a baja van a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Ma mikor hazajöttem lattam hogy fekszik a kutyám. Szóltam neki es nem mozdult. Odamentem hozza, felkelt es csovalta a farkát de mikor arrébb mentem es hívtam nem jött csak visszafekudt. Most mar jobban van valamivel. Arra gondoltam hogy elrontotta a hasát. De nem tudom. Adtam neki tejet is. Megitta es lefeküdt. Sokat rázza viszont a fejet es mikor megy akkor jobb oldalra van dolve a feje. Mi lehet/lehetett a baja? :(

2013. nov. 5. 17:48
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Véletlen volt.

Amúgy meg persze hogy az én hibám... hogy is várhattam segítséget az ember társaimtól... akik azt se tudják, hogy mi van itt. De okoskodjatok csak tovább, és búnkozzatok csak. Az mindig segít ;) Köszönöm.....

2013. nov. 5. 18:32
 12/32 anonim ***** válasza:
38%

De most őszintén mit vársz???


Innen ki a franc fogja megmondani neked,hogy mi baja a kutyádnak??


Olyan értetlen emberek vannak komolyan.EL KELL VINNI ÁLLATORVOSHOZ, ő megmondja,hogy mi a baja,mert ez a szakmája,ÉRT hozzá,és elmondja hogy kell meggyógyítani.


Nem tudom,ezt hogy lehet még leírni,hogy megértsd.

2013. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de igazuk van. nincs elég szerencsétlen kutya a menhelyen, sintértelepen? kell még? és nehogy azzal merj jönni, hogy már mindnek van gazdája, mert fingod nem lehetett arról, hogy hány kutya fog kibújni szegény ebből.


gondolom egyszer sem látta orvos szerencsétlent, és ezután sem fogja. rossz gazda vagy. szeretheted, amennyire akarod, gyöntölheted, gügyöghetsz neki, meg megnyugtathatod azzal magad, hogy nincsen láncon, jobb neki ott mint a sintéreknél, de attól még felelőtlen gazda vagy, és még fel is vagy háborodva, ha ezt megmondják neked.


azért mondják, mert hátha leesik, hogy mit műveltél, nem csak a saját kutyáddal, hanem a kölykökkel is, és többezer másik ebbel, akik így is gazdára várnak, hogy talán észheztérsz. számtalan módja van a fogamzásgátlásnak, sőt még fogantatás után is sok opció áll rendelkezésre, hogy ha mégis becsúszott a baj, akkor végetvess neki.


gondolom egyetlen percet sem töltöttél el azzal, hogy mi a teendő éppen ellő szukánál, de ha neked ennyire nem ér szart sem a kutyád élete, csak annyit, hogy felteszel itt egy kérdést, ami minimális energiát igényelt, akkor nem értem, hogy minek tartod. dísznek jó a kertitörpe, egyébként tényleg teljesen érthetetlen a helyzet.

2013. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Látom kezd rossz irányba hajolni a dolog. Te biztos jobban tudod hogy mennyire foglalkozok a kutyámmal. Te biztos tudod hogy mennyit törődök vele. Te biztos tudod mennyit költök rá. Felhívtam az állatorvost mikor megláttam mert ilyenkor már nem rendel. A legközelebbi állatorvos meg messze van innen. Azt mondta jobban lesz. Ennyivel nem nyugodtam meg ezért jöttem ide. De már megbántam, mert csak olyan emberek válaszolnak akik örömmel bunkóznak az interneten, mert máshol nem tudják kiélni magukat. Miért is vagyok rossz gazda? Mi köze ennek a menhelyhez? De hát, mit is várhattam volna.
2013. nov. 5. 18:44
 15/32 anonim ***** válasza:
57%

Akkor megkérdezem harmadjára is,hátha kapok rá választ:


Mit vártál?


Erre már 2x leírtad,hogy "mit is várhattam volna"...én most harmadjára kérdezem meg (bunkózás nélkül,bár neked nem tudom mi számít annak),hogy mit vártál akkor??


Diagnózist?

Gyógymódot?

Lottó ötös??


Szóval így tárgyilagosan fogalmazd már meg,hogy amit az állatorvos sem tudott telefonon megválaszolni,arra itt gyakorin (ahol lássuk be,nem unatkozó állatorvosok ülnek) milyen válaszra számítasz?


Ez egy őszinte kérdés,mert érdekel,hogy mit várnál tőlünk.

2013. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Amúgy a 13-as válaszoló nem hiszem hogy neked akart írni.Egy másik kérdéshez akarta (gondolom)
2013. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

nem tudom mit várjak... Segítséget?! ja dehogy...

Egyébként meg egy darab kérdés miatt... miért kell rögtön ilyen lenni emberek? Mi van itt? Egy egyszerű kérdésre, ilyen válaszokat kell adni?

2013. nov. 5. 18:56
 18/32 anonim ***** válasza:
igen, tényleg máshova akartam írni, bocsi. :')
2013. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Meg ha már mindenki ennyire tud oktatni... akkor nagyon remélem hogy ti 100%-osan tökéletes gazdák vagytok és mindig minden helyzetet meg tudtok oldani.
2013. nov. 5. 19:03
 20/32 anonim ***** válasza:
hát azt nem tudom, mennyire vagyok tökéletes, de azt tudom, hogyha bármi gyanus dolgot látok a kutyámon, akkor azonnal elviszem állatorvoshoz. tökmindegy, hogy éjszaka van, vagy húsvét, vagy karácsony. viszem. és mondom, ezek voltak a gyanus dolgok. de nálad most egyértelműen gáz van. volt már, hogy utaztam a kutyával másfél órát a szakadó hóban az ügyeletes orvoshoz.
2013. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!