Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet az, hogy Cesarnak...

Hogy lehet az, hogy Cesarnak az összes kutya egyből a lábánál sétál?

Figyelt kérdés
Tudom, persze, mert falkavezérnek tekintik. De azt honnan tudják, hogy a vezér épp azt várja el tőlük, hogy lábnál kövessék, mikor az "elvileg" nem természetes, vagyis a farkasoknál sincs lábnál követés. Ezek a kutyák mind jártak már előzőleg suliba? Vagy ha egy kutya elismer vezérnek, akkor egyből tudni fogja, hol a helye pórázas sétánál?

2013. nov. 6. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Az úgy lehetséges, hogy a 19. század vége óta létezik egy olyan csodálatos dolog, hogy filmezés. Az benne a nagyszerű, hogy kiválaszthatod, hogy milyen dolgokat szeretnél felvenni és milyet nem. Nyilván azt nem vették fel, mikor egyet-kettőt beleránt a kutyába (ami igenis szükséges lehet), csak az eredményt. Simple as that.


-kispalikee-

2013. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kispalikee! Miért rejtetted el a neved?? :D
2013. nov. 6. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem akarom, hogy lássák a válaszaimat a szex témakörben, és megtudják, hogy szeretem a kakiszexet:$:D

Viccen kívül amúgy elegem lett, hogy mindig lepontoztak, csak mert én írom azt, amit.


-kispalikee-

2013. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én mindig felpontoztalak. xD Jók a válaszaid.
2013. nov. 6. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, ez jól esik:)


-kispalikee-

2013. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
86%
Vékony fojtó pórázt röviden fogja és amint a kutya előzne, korrigál
2013. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a lábnál követés nem egy teljesen idegen dolog a kutya természetétől, a pitem például magától elég sokat csinálja, pedig nem tanítottam rá (nem is tudja parancsra :D), magától így áll be, amikor nem mehet elém. Az oldalt váltogatja, de ennyi, jön mellettem, pedig sosem kértem tőle.

Másrészt meg ha az ember párszor rutinosan jól rántja meg azt a pórázt, akkor a kutyának sokkal hamarabb leesik a lényeg, mintha egy első kutyás kezdene el szerencsétlenkedni a lábnál követéssel.

Harmadrészt meg hát igen, a modern technika csodái :)

2013. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert még nem ismeri az én kutyámat :)
2013. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlott oktatóknak ez nem akkora gond.Azt persze nem mutatják,hogyan röptetik a pórázon,mert az érzékeny nézők gyomra nem venné be,de elég néhány alkalom,hogy megértse a kutya,mit várnak el tőle következetesen és működik.Nálunk a suliban is pillanatok alatt vette az adást még a legmakacsabb kutya is.Csak aztán mindig korrigálni kell a bepróbálkozásokat,amit a gazdik hosszútávon elfelejtenek,sokaknál ezért nem jön össze.
2013. nov. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amellet, amit eddig írtak a többiek, egy hozzáértő idegen kezében a legtöbb kutya percek alatt kezesbárány lesz, mert az idegen nem szúrta el a tekintélyét a kutya előtt a korábbi hónapok, évek során, mint a gazdája.
2013. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!