Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám oldalán van egy...

A kutyám oldalán van egy daganat, aztse tudom mi az, és nem tudom mit tegyek? Ráadásul hány, és fos, félek hogy ha nem cselekszünk elveszítem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Például cselekedj. Kezdd azzal, hogy orvoshoz viszed.
2013. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Orvoshoz kell vinni,addig meg legyen diétán.Rízs,víz.
2013. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sippara ***** válasza:
75%
Mondjuk állatorvos? Mondjuk mostazonnal?
2013. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Félek rákos daganat! Valószínűleg meg fog halni! :( Nem szeretnélek szomorítani, de 1 barátom pont így volt! Pár hónap múlva meghalt a kutyája! :( Ez nagyon rossz tudom! :( Azért vidd el állatorvoshoz!!! Én drukkolok!
2013. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Hívj fel azonnal egy 0-24-es állatkórházat,vagy a saját dokitokat is,kérdezd meg hogy mi a teendő,de legjobb lenne azonnal bevinni egy állatorvoshoz és kezeltetni.Ha erre semmiképp nincs lehetőséged,akkor holnap reggel ez legyen az első!
2013. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az a púp feleség nem egy nap alatt került oda. Rég el kelett volna vinni orvoshoz. Be van oltva Parvo vírus ellen? Mert az is okoz hányást hasmenést. Lehet hogy az nem daganat, hanem csak egy zsírszövet, amit egyszerűen csak kivág az állatorvos. Meg kellene nézetni. És nem szenvedni hagyni az állatot. Tejet ne adj neki. Rakj ki neki vizet. És ne egyen zsíros kaját. Víz legyen előtte. Azt javaslom hogy mi hamarabb keress egy állatorvost, mert csak rosszabodni fog, és több fájdalmat szenvedést okozol neki.
2013. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!