Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédban van egy kutya,...

A szomszédban van egy kutya, aki megállás nélkül üvölt, ha nincsenek otthon a gazdái. Van rá esélyem, hogy megakadályozzam, hogy az én kutyám beszálljon ebbe a hangversenybe?

Figyelt kérdés

Ha otthon vagyok, az enyémnek nincs egy hangja sem, meg ha lenne is, rászólnék. Ideiglenesek is szoktak lenni nálam, őket sem engedem ugatni, tehát tudja, hogy nincs ugatás a lakásban.

Viszont kölyökkutya, folyamatosan szoktatom egyedülléthez, 5-6 órákat már volt otthon. De mi a garancia arra, hogy ha nagyobb lesz, és egyedül kell lennie amíg dolgozom nem kezd el visszaugatni a szomszéd kutyának?


2013. nov. 8. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Valahányszor ugat rá kell önteni egy vödör jéghideg vizet.
2013. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Kutyat en uvolteni meg nem hallottam, csak ugatni vagy vonitani.
2013. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
6%
Kutya nem való lakásba! Pont ezért.
2013. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Igaz én nem lakásba hanem kertesbe lakok de nállunk is van a két szomszédban olyan kutya akik megállás nélkűl, órákon át ugatnak. Nekem 4 kutyám van, de egyik sem ugat ok nélkűl. Nevelés, és szoktatás kérdése. Ha a te kutyád azt tanulja meg hogy nem ugathat a lakásban akkor nem is fog.
2013. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha rendesen lemozgatod és viszed kutyák közé,nem lesz igénye felesleges dumálgatásra.
2013. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!