Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a kutyámnak jutalomf...

Szabi Solyom kérdése:

Mit adjak a kutyámnak jutalomfalatként?

Figyelt kérdés
Olyan jutalomfalatra gondolok amit ithon is elkészíthet egy 11 éves fiu es nem kell érte fizetni ha van nyers hús a háznál.

2013. nov. 8. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Én a németjuhász kutyámnak kocka cukrot adok xd :D
2013. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Az én pulim kedvence a szárazkenyér-darabka. De pl. az ismerősömék vizslája rá se bagózik, ha nem adom neki rögtön oda. :D
2013. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajt, vagy virsli darabkák.
2013. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkine.:)
2013. nov. 8. 19:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Ment a zold kéz
2013. nov. 8. 19:14
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, ennyi sületlenséget!

A cukor nem jó a kutyának, ne adj neki, árt! Semmi szüksége rá, csak kárt okoz!

A kenyér puffaszt.

A legjobb, a párizsi, virsli, szeretik a kutyák és ez megfelelő a szervezetének, nem káros.

Vagy főzhetsz húst, és apró darabokra vághatod, pici falatkákra.

A kutyának nem való semmi gabona, cukor, só és ilyen marhaságok, csak nagyrészt HÚS, kis ZÖLDSÉG. Nem ember.

2013. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy a cukor árt , de azéŸt jót nevettem rajta.
2013. nov. 8. 19:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden kutyasuliba azt mondják, hogy virsli, vagy sajt. Mivel én hajlamos vagyok belepakolni a zsebembe, aztán benne felejteni, nem túl jó egyik sem...


Én mérős jutalomfalatot szoktam neki adni. Imádja, kb ugyanakkora falatkák, és nem rohad bele a zsebembe egy nap alatt...

2013. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én virslit adok. Azért jó, mert nagyon szereti, és azonnal lenyeli, nem nyammog rajta, így máris újra munkára kész.
2013. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért van a jutifalattartó, hogy ne rohadjon bele az ember zsebébe. Ha csak sima sétára megyünk, akkor száraztáp van nálam, ha gyakorolni is akarunk, a jutifalattartóba virsli, máj, csirke, sajt. (Általában kettő féle szokott lenni)
2013. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!