Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6.5 honapos kismeretu kutyamna...

6.5 honapos kismeretu kutyamnak tegnap kijott az egesz penisze. Normalis ez?

Figyelt kérdés
jatszott egy kutyaval,es elkezdte hagni,a masik kutya hagyta,es egyszer csak azt latom mintha el akarna ajulni a kutyam,nagyon kimerult arca volt,nem birt megmozdulni sem,megijedtem es odamentem hozza,akkor latom hogy teljesen kint volt neki a penisze,es kb 5 percig nem is ment vissza neki.mar az allatorvost akartam hivni.azutan faradt volt egy ideig.
2013. nov. 5. 06:48
 1/8 A kérdező kommentje:
ja,es amikor odamentem lattam hogy atlatszo keves folyadek jon ki belole?ez sperma volt?
2013. nov. 5. 06:50
 2/8 anonim ***** válasza:
A kistestű kutyák korábban,6-7 hónaposan ivaréretté válhat.Ha nem szeretnél ilyen jeleneteket,már lehet vinni ivartalanítattni.
2013. nov. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elélvezett. Csak azt nem értem, hogy az egy dolog, hogy a másik kutya hagyta de te miért nem avatkoztál közbe már az első apró jelnél, amikor láttad, hogy hágni akarja a másikat?
2013. nov. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kérdezd anyukádat, itt az ideje egy szexuális felvilágosításnak...
2013. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
77%
Ott kezdődik, hogy nem hagyom, hogy a kutyám másokat hágjon.
2013. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
csak nekem tûnik úgy, hogy a kérdezõ azt sem tudta mi történik? amúgy meg fiú kutya ezt diktálják az ösztönei nincs ezzel semmi gond...
2013. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sippara ***** válasza:
84%
Persze, hogy nincs ezzel semmi gond, egészen addig, amíg be nem próbálkozik egy normálisabb nagykutyával, és az válaszul telibe bele nem döngöli a fűbe - gondolom, akkor a másik lesz agresszív. Egyébként a dominancia hágás nem ösztön, nem szaporodási kísérletként teszi, ez csak egy egyszerű jelzése annak, hogy a kutya nincs megfelelő kontroll alatt úgy általában.
2013. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ivartalanítsad!
2013. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!