Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ajánlani pest megyében...

Tudtok ajánlani pest megyében megbízható labrador kennelt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy labrador kiskutyát de nem tudom melyik kennelből válaszam, olyan kiskutyát szeretnék ami nem olyan vadászkutya tiposú kutyát hanem munkakutya.(nekem az jobban tetszik)

2013. nov. 9. 10:27
 1/7 Akiteki ***** válasza:

Google a barátod.

Hogy merre van, ami tetszik, nem sokat számít. Ha kiadsz 80-100 ezer forintot egy jó kutyára, akkor belefér egy néhány ezer forintos utazás is.

2013. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már keresgéltem a google-ben csak azért kérdeztem hogyha megtetszik egy kennel,aztán amikor már megvettem a kiskutyát kiderül hogy nem is olyan jó akkor .Ezért mások tapasztalata alapján akartam dönteni.
2013. nov. 9. 15:15
 3/7 A kérdező kommentje:
azért nem akarok messzire menni hogy ne streszeljem a kiskutyát.
2013. nov. 9. 15:47
 4/7 Akiteki ***** válasza:

A kutyát nem stresszeled, szocializálódik. Általában 1200-1500 km-ről hoztam a kutyáimat, de olyan is volt, aki 2 napot utazott, köszönik semmi bajuk. Egy labradornak meg aztán igazán stabil idegrendszerének kellene, hogy legyen.

Itt kaphatsz számos egymásnak ellentmondó ajánlást, úgyis csak Neked kell majd eldönteni, ki a szimpatikus.

2013. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Akitekinek is igaza van, azonban én véletlenül tudok egy jót, pont Pest megyében. Light of Eyes kennel Tatárszentgyörgyön.

A munkakutya és a vadászkutya kinézet nem világos számomra, hogy mire gondolsz, mivel a labradornál a munka eredetileg vadászat volt.

Sok sikert!

2013. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm 17:42!
2013. nov. 9. 19:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Akiteki te melyik kennelből vettél labradort?
2013. nov. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!