Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyesek szerint az akita nem...

Nagy568 kérdése:

Egyesek szerint az akita nem jön ki más kutyákkal?

Figyelt kérdés
Szerintem nem igaz. Kiállításokra hogyan viszik őket? Ld: http://www.youtube.com/watch?v=Td87bvP2cMA
2013. nov. 9. 20:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsi ez nem kutya kiállítás amit be linkeltem de kiállításokon miért nem aggressívek?
2013. nov. 9. 20:25
 2/17 A kérdező kommentje:
itt egy újabb link hogy nem agrszzív emberekkel illetve állatokkal sem(az előző link alapján)
2013. nov. 9. 20:27
 3/17 A kérdező kommentje:
2013. nov. 9. 20:28
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
hát te nem vagy normális,vagy csak nagyon buta vagy :D
2013. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
szerintem te nem vagy százas. kérdeztem erről a kutya fajtáról nem azt írtam hogy engem minősítsél te barro...
2013. nov. 9. 20:47
 6/17 A kérdező kommentje:
ezen az oldalon csak rosszakat írnak erről a fajtáról. tenyészszemlén ill kiállításon is voltam a kutyával és azt mondták hogy ezt a a fajtát sokan nem ismerok csak rossz véleményeket írnak róla. olyanok írnak akiik akik soha nem tartottak akitát. kezd elegem lenni ebből az oldalből, tiszteletem a kívételeknek!!!
2013. nov. 9. 20:50
 7/17 anonim ***** válasza:

Már kb. egy éve itt tanyázom,viszonylag sűrűn,nem vettem észre,hogy bárki rosszat írt volna az akitákról.Tényeket viszont írtak,miszerint nem első kutyásoknak való,és következetes határozott nevelést igényel.Ebben semmi rossz nincs,millió másik fajtára is illik ez.


Nyilván lehet mással is együtt tartani,de az a gazdán múlik.Egyáltalán a gazda alkalmas-e megnevelni egy akitát?

Amennyiben igen,és teljesen irányítani tudja,akkor nyugodt szívvel tartható bármi mással.

Ha nem tudja megnevelni,akkor veszélyes lehet,ugyanúgy mint bármi más is.

2013. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdésed is van, vagy csak bizonygatni akarod, hogy milyen okos és tájékozott vagy? :)
2013. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztaó választ csak azt vettem észre hogy sokat azt írják erről a fajtáról /ezen az oldalon/ hogy agresszív nem jönn ki más állatokkal stb...emiatt kezdem unni egyesek hozzászólásait arról nem is beszélve hogy életükben nem láttak v tartottak akitát.
2013. nov. 9. 21:08
 10/17 A kérdező kommentje:

Akumi! okoska kérdésemet el olvastad? be linkelem neked újra:

Egyesek szerint az akita nem jön ki más kutyákkal?

Szerintem nem igaz. Kiállításokra hogyan viszik őket? Ld: http://www.youtube.com/watch?v=Td87bvP2cMA



ma 20:18

2013. nov. 9. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!