Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Akita (japán) összeszoktath...

Az Akita (japán) összeszoktatható más kutyákkal?

Figyelt kérdés
Vagyis nem együttélésre, hanem pl. utcán, hogy ne kötekedjen más kutyákkal. Vgay eltűrje, ha körülötte vannak.
2012. jún. 26. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. De nagyon sokat kell kölyökkorától kedzve kutyák,emberek közé vinni. A kutyaovi+a suli ha fogalmazhatok így,szinte kötelező ennél a fajtánál.

Amúgy nagyon jó kutya,én imádom a természetét de nem könnyű vele. Szóval ha nem vagy legalább 17-18 éves, vagy esetleg a hacsiko mánia miatt akarsz,akkor lebeszélnélek róla..

2012. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én akitám végtelenül barátságos más kutyákkal, szóval igen.
2012. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, de ha eddig nem sikerült neked egyedül, akkor kérj hozzá segítséget szakembertől.
2012. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,megfelelőneveléssel,és ha már kiskorában elkezded szoktatni rá.
2012. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Arina21 válasza:
Az én akitám nagyon barátságos más kutyákkal szemben..de alőző kommentet cáfolnám,mert az akita inu nem az a fajta akit kutyasuliba lehet vinni..legalábbis az enyém csak rám hallgat,a család többi tagjára viszont nemsűrűn.. nagyon nehéz volt vele eleint,ezért elmentem vele kutyasuliba,mikor valamit megakartak vele tanitani viszont csak lefeküdt és megvárta mig oda nem megyek hozzá,addig meg sem mozdult,mondhatott neki bárki bármit
2012. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nem az a fajta akit kutyasuliba lehet vinni"

He? Kutyasuliban senki nem piszkálja a kutyádat, hanem neked mondják meg, hogyan tanítsd.

2012. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!