Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak a...

Mi baja lehet a kutyámnak a fáradt étolajtól?

Figyelt kérdés
a minap sütöttem és a használt olajat kiraktam a serpenyőben az udvarra hogy lehűljön, másnap elfelejtettem ezt és a kutya közben kinyalta. ez tegnap volt, ma hajnalban pedig az összes létező kajáját ami a gyomrában volt , kitette :-S eddig nem látszik hogy rosszul lenne, de lehet még ezután baja? francia bulldog amugy. Köszi

2013. nov. 10. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kihányta akkor valószínűleg nagyobb baj nem lesz. Persze alapvetően az égett olaj rendkívül egészségtelen (rákkeltő), de most egy alkalomtól még nem lesz beteg.
2013. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még számíthatsz rá, hogy fosni is fog kicsit. Adjál rizst neki két napig. Azt is kevesebbet, mint amennyi járna neki.
2013. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :S
2013. nov. 10. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!