Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ugat, ha csengetnek,...

A kutyám ugat, ha csengetnek, és, ha bejön valaki, addig nem fejezi be, amíg az érkező meg nem simogatja. Hogyan szoktassam le az ugatásról?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Netán letiltanád? Rászólnál, hogy nem. Persze, a kutyának tisztában kellene lennie a NEM szó értelmével.
2013. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal nem lenne baj, ha kettőt vakkantana, csak, mikor 10perce folyamatosan ugat, már zavaró a vendég számára is. Felfogja a NEM-et, csak ilyenkor nem érdekli, a víz spricceléssel is próbálkoztam már, de az se válik be :/
2013. nov. 10. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én németjuhászom is ezt csinálja, csak ő nem azért, hogy simogassák :D:D:D én azt csináltam, hogy rászóltam, hogy elég már, nyilván erélyes hangon. Ha meg nem hagyta abba, akkor elzavartam onnan, és akkor már értette, hogy kuss legyen, mert én döntöm el, hogy bejöhet-e, s ha meg bejöhet, akkor fogja be!Volt, amikor újra kezdte, pl mikor gyerekek jöttek hozzánk és egy fél óra múlva elkezdett az egyik ordítozni a saját gyerekemmel. Akkor azonnal odarohant és elkezdte ugatni a gyereket, mert védte az enyémet. De ott voltam és rászóltam. A gyerekre nem kellett, annyira megijedt. Szóval le kell inteni.
2013. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor akár egy használaton kívüli kulcscsomót vágj mellé és mondd, hogy csend!. Vagy kis műanyag palackba kavicsokkal ugyanez. és ne várd, hogy elsőre működni fog. De másodikra sem.
2013. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!