Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huskym van döntöttem?

Huskym van döntöttem?

Figyelt kérdés
Van egy huskym biztos az idegeitekre mentem már, nagyon jól elvagyok vele. Végül abba maradtam (sokan bíztattatok ) ezért úgy döntöttem meg tartom nagyon a szívemhez nőtt .Holnap lesz 6 hetes szeretném beoltatni,már ma kijön az állatorvos. A kutyának eddig hála istennek semmi baja nagyon boldognak tűnik és nem lenne már szivem se elengedni a vakarcsot.Hanyadik oltás után vigyem ki?? Egy mező közepén lakok nem nagyon jár erre se kutya se macska.!

2013. nov. 10. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod megmondja, ő mikortól ajánlja a kivitelt.
2013. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Kiviheted már 7-8 hetes kora körül, de nagyon figyelj oda, hogy ne szimatoljon kakit, pisit, és ne vidd olyan helyre, ahol sok kutya jár. Illetve még forgalmas helyekre ne vidd, fokozatosan kell hozzászoktatni az ingerekhez.
2013. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Várd meg az oltási program végét, mert hiába kamuzol, akkor is leírtad már, h a kutya 4 hetes és nem 6.


És igen, az idegeinkre mésu.

2013. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!! akkor itt a pusztába kifogom majd vinni (komoly feltételekkel)de még várok picit mert még 6 hetes sincs.!
2013. nov. 10. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mennyi hetes az a kiskutya?
2013. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akitől vettük mondta meg rádaásul haveromnak van egy huskyja ő 6hetesnek saccolta mert elég nagy már!
2013. nov. 10. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

ma 14:11

Sehol nincs a GYK szabályzatában az leírva, hogy valaki hány kérdést tehet fel. Ha neki 20 új kérdése van egy témában, azt is joga van ide beírni. Ha idegesít, nem kötelező sem elolvasni, sem válaszolni rá.

2013. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 14:28


Nagyon köszönöm ,hogy kiáltál melletem . Én olvasgatok neten de itt több mindent megtudok kérdezni. Próbálok a kutyusnak a legjobb helyzetet teremteni. Egész nap foglalkozok vele, és jól esett ,hogy kiáltál melletem ezt nem mindenki teszi meg

2013. nov. 10. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem lett volna ezt egyszerűbb a kutya vásárlása előtt megtenni? Egyébként az előbb még 41 napos volt... És igen, elég idegesítő, hogy valaki ennyire felelőtlenül vág bele a kutyatartásba és már most kezdődnek a problémák, amikről már az első kérdésénél is kiütközött, hogy bizony fognak jönni.. Annyit nem tudsz a kutyákról, hogy mit kell kezdeni avval ha túl erősen harap az a szerencsétlen. Mi lesz, ha elkezd kamaszodni? Egy husky szerűségről beszélünk, nem egy mamlaszkáról. Oviba, suliba hova fogod vinni?
2013. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mutass majd róla képet!
2013. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!