Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet venni kutyakerítést...

Amarena kérdése:

Hol lehet venni kutyakerítést lakásba?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami egy rács, kinyitható-összecsukható. Nem a kutyát szeretném bezárni, hanem a szoba egyik felét elkeríteni, hogy amikor nem vagyok otthon a kanapé és kábelek ne legyenek elérhetőek a számára.

2013. nov. 10. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én rágugliztam, és találtam párat, ezt javaslom neked is, mert most nem álltam neki kiválogatni a legolcsóbbat. Meg gyerekrácsot is kereshetsz, pont ugyanolyan hatékony, bár nem tudom, hogy árban hogy viszonyul egymáshoz a kettő.
2013. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, a guglin már túl vagyok, ott csak neten megrendelhetőt láttam, azt én viszont nem szeretem. Benézek a fressnapfba és talán egy obiba is hátha találok ott :) de gugliban a gyerekrácsra is rákeresek :)
2013. nov. 10. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Fresiben szerintem lehet kapni, de ha nem találsz, kérdezz rá, tudnak rendelni. De mondjuk arra készülj fel, hogy olcsóbb a neten rendelni, mint ott megvenni nagyjából bármit :)
2013. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!