Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba érdemes menhelyről...

Lakásba érdemes menhelyről kutyát hozni?

Figyelt kérdés

milyen előnyei, hátrányai lehetnek ennek?

köszi!


2013. okt. 8. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Persze hogy érdemes. Miért ne lenne az. Ott a kutyák oltva csipezve féregtelenítve vannak. És sokukat lakásba is ajánlják. De erre mindegyik alkalmas.
2013. okt. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
az én kutyám menhelyes, és rövid szőre miatt kifejezetten csak lakásba adták ki.. az első két nap 2 óránként kivittük (este is) utána már hosszíbtottunk a bent léten, és figyeltük a kutyát mikor kezd jelezni. de igazából már a másodiknap is csak a biztonság kedvvéért vittük ki két óránként. ő akkor 9 hónapos volt. nagyon hálás, szeretet éhes, bújós kis dög :) el nem tudom képzelni milyen emebr lehet aki őt az utcára dobta...
2013. okt. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

#2


az ilyen kutyák pont azért lettek szeretet éhesek és hálásak minden törődésért mert ott van bennük a trauma, amit az utcára kidobás okozott.

2013. okt. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is menhelyről hoztam, szobtiszta volt az első perctől,azzal semmi probléma nem volt. Viszont az első perctől szeparációs stresszes is volt,így ha egyedül maradt,égtelen üvöltésbe kezdett. Így amíg ebbõl ki nem gyógyult (kb fél év),addig folyton áthordtam szüleimhez kertesbe,amíg dolgoztam. Ha a szobatisztaság miatt aggódsz,azzal nem lesz baj,sok kutya magától tudja,és nem csinál be a lakásba, amelyik meg igen,az hamar rájön a rendszer lényegére.
2013. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Simán,de kereshetsz fajtamentőket is,onnan már szobatiszta,gazdakész kutyát fogadhatsz örökbe.
2013. okt. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes...ragaszkodóak, a legtöbb, mivel utcán volt, megszokta hogy ott végezze a dolgát...és szerintem végtelenül aranyosak a turmixok:)
2013. okt. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy érdemes! :)

Van olyan kutyus, akit kizárólag lakásba adnak, mert kicsi/rövid szőrű/előtte is így tartották.

Sok hátrányát nem látom, a szobatisztaságot hamar megtanulják, rágásról (ha csinálja) egy idő után leszokik.De nem csak menhelyes kutya él ennek a hobbinak. :)

Imádom a keverékeket, én is nézegetem a menhelyeket.

2013. okt. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Keverék nekem is tökéletes lenne, nagyon aranyosak, viszont menhelyeken van kölyök kutyus? Kölyköt szeretnék :)

2013. okt. 8. 10:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindkét kutyám utcáról van, mindkettő egyszer kaksizott be (fosós-hányós betegséget leszámítva) összvissz, aztán másnap már látták, hogy kiviszem őket, ott kell a dolgukat intézni. Szóval ettől nem kell tartani.
2013. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak persze kicsik is,de ha számít a méret,jobb inkább egy fiatal kutya,akinél kb.látszik,hogy mekkora lesz.
2013. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!