Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya jó lakásba?

Milyen kutya jó lakásba?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 17:48
 1/4 sippara ***** válasza:
77%
Négylábú :) Nyugi, csak viccelek, három, de akár kétlábú kutyát is lehet lakásban tartani, meg úgy egyáltalán bármilyet (kivéve pár fajtát, amiknek területigényük van) - persze megfelelő foglalkozás és mozgás biztosítása mellett.
2013. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A nagytestű pásztorkutyák kivételével szinte mindegyik.

Kérdés, te mit szeretnél? Kistestű/közepes/nagy?

Rövid/közepes/hosszú szőr?

Naponta mennyit sétáltatnád? Szeretnél-e sportolni vele? Pörgős kutyát szeretnél vagy lustát?

És még sorolhatnám a kérdéseket, szóval ahhoz, hogy bármi konkrétumot tudjunk mondani, kicsit mesélj magadról...


(Egyébként pedig miLYen.)

2013. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyet szeretnél?Nagytestűt, kistestűt, vagy közepest szeretnél?

Én nekem labradorom van, közepes termetű, kint a kertben tartom.Lakásban én westiet tartanák. :)

2013. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pásztorkutyák (komondor, puli, KÁJ, kau, kuvasz, stb.) kivételével az összes többi.
2013. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!