Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyi idős, és...

Szerintetek mennyi idős, és milyen fajta ez a kutya?

Figyelt kérdés

Link a kutyusról: [link]

[link]


2013. nov. 10. 20:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Valóban nehéz így tippelni. Ismerek olyan vizslát aki 13 éves, de míg ezt nem tudtam róla, max 4-5 évesnek tippeltem volna. Valahogy nagyon jól tartja magát. :)
2013. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
Labi keverék ės felnőtt.Ránézėsre,fogak és a mozgása nélkül nem lehet,csak totózni.Az orra alapján 2-6 év közötti lehet.
2013. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13%
Nem értem a keverékségét, én simán fajtatisztának nézem (labrador). Ugyanis léteznek törzskönyv nélküli fajtatiszták is.
2013. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem léteznek, mivel nem tudod bizonyítani. Hasonlít a fajtára, ennyi.

Évekkel ezelőtt próbáltunk befogni egy félig husky, félig valami fehér kutyától származó fehér szukát. Mikor megtaláltuk épp össze volt ragadva egy svájci fehér (akkor még amerikai-kanadai fehérnek hívták) juhász kutyával. A gazdája hagyta megszületni a kölyköket. 6 db. fekete-fehér, rajzos totál husky kinézetű kölyök lett, pedig csak 1/4 részben tartalmaztak huskyt.

2013. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
8%
Akiteki, a fajtatisztaság nem bizonyítás kérdése. Vagy az vagy nem. Persze értem amit írsz, egyet is értek vele, ha nem tudod bizonyítani, akkor nem az, csak attól még a képen lévő kutya lehet fajtatiszta. Amúgy ki tuja ezt tutira megmondani? Néhány kinológus max. Ha küllemre adja a fajtajelleget, simán fajtatisztának sorolnám. De jogos, ha nincs papír akkor bármi lehet. Régen volt a B törzskönyv ezekre az esetekre, most nem tudom van-e ilyesmi. Nem területem, de valahol jogos volt.
2013. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Akiteki ***** válasza:
100%
Pont ezt bírtam volna érzékeltetni a példával. Hiába hasonlít, ha nem az. Ezért szüntették meg szerencsére a B törzskönyveket is. Jó sok meglepetésutód született tőlük. Még 4. generációban is láttam visszaütni a benne lévő egyéb fajtákat.
2013. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A külső semmit nem jelent. Az idősebbik kutyámat elég sokan fajtatisztta német juhásznak nézik (állatorvos is, meg olyanok, akik amúgy láttak már német juhászt közelről), én meg nem értem, mert jellemre köze nincs hozzá, meg hát külsőre is minimum fura, de egyértelműen nem német juhász. Ha egy küllembíró meglátná, röhögne, vagy sírna, de semmiképpen sem nézné meg német juhászként.
2013. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lordit befogadtátok az utcáról?
2013. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem , nem az utcáról fogadtuk be!
2013. nov. 11. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!