Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz januártól?

Mi lesz januártól?

Figyelt kérdés
Olyanokat várok ide, akiket főleg érint a téma, mégpedig a "panelkutyásokat", és szeretnének erről beszélgetni, ötleteket adni egymásnak. Nem veszekedést szeretnék itt szítani, tehát aki erre dörzsöli a tenyerét, az legyen kedves menjen máshová!
2013. nov. 11. 13:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mégis mire gondolsz?
2013. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Pl az egyik dolog, ami érdekelne, hogy valójában mennyire fogják ezt betartatni és hogyan? Hogy fogják ellenőrizni? Mert ugye eddig sem lehetett elméletben elengedni, gyakorlatban meg a közteresek jó fejek voltak és megengedték, hogy a parkban legyünk. De most? És ha valóban lehetetlen lesz bárhol elengedni, akkor azt Ti hogyan oldjátok meg, hogy a kutya le legyen fárasztva? Pl akinek nincsen autója, hogy elvigye valahova a kutyát, habár hova is vinné, amikor SEHOL nem lehet majd elengedni? Én teljesen kivagyok, ha erre gondolok...
2013. nov. 11. 13:43
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak a panelkutyásokat érintené? Mi kerti kutyások vagyunk és járunk rendszeresen a természetbe kirándulni, sőt a napi sétát is a városon kívül tudjuk le. Most is és ezután is.
2013. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 sippara ***** válasza:
81%
Remélhetőleg 2014 :) Mire gondolsz pontosan? A póráz-gázra? Eddig is szabálytalan volt elengedni a zebeket, eddig is elengedtük, eddig is megbüntettek pár embert. Gyanítom, jövőre sem lesz ez másként - mondjuk a büntetgetésről igazán leszokhatnának :P
2013. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
59%
Népharag.
2013. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
3/5! Igen, de nektek elég egyszer kimenni sétálni... és azért a kertben csak jobban tud ugrálni, kicsit szaladgálni, mint a lakásban. Ha lenne kertem, én is vinném sétálni, nem arról van szó (bár van, aki nem viszi). De nekünk lesz a legnehezebb. Mert a város közepén lakunk, s nem tudunk hová menni. De elvileg sehol nem lehet majd elengedni, városon kívül sem.
2013. nov. 11. 13:46
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkit érint, nem csak a paneleseket. Egyébként meg úgy lesz, mint most, ahogy le is írtad. Ha a közteres jó fej lesz, akkor nem büntet meg, ha nem lesz az, akkor megbüntet. Ez most is így van. Ha úgy fogják büntetni, mint a dohányzókat a megállókban, akkor nem kell aggódni, mert azokat se büntetik. Egyébként meg senki nem tudja hogy lesz, majd kitapasztaljuk. Én továbbra is el fogom engedni a kutyáimat, legkevésbé a büntetéstől félek, inkább a vadászoktól, mezőőröktől, hogy kilövik, mivel mi járunk olyan helyekre is. De most mit tudsz tenni?? Örök pórázlétre nem ítélheted a kutyádat. Plusz nálunk még kutyafuttató sincs.. na mintha vinném.


1-es voltam.

2013. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én gondoltam olyanra, hogy veszek kiképzőpórázt.
2013. nov. 11. 13:48
 9/28 A kérdező kommentje:

Hát ez az! Remélem, hogy igazad lesz és nem fogják olyan szigorúan venni most sem. De pl a környékünkön, ahová eddig jártunk, egy parkot felújítanak és ha kész lesz, pórázon sem lehet majd a kutyát odavinni. Ez mekkora undorító dolog?!

Amúgy az én kutyámat is lehetetlen lefárasztani pórázon!Futtatóba meg nálunk kb az megy, aki leszxrja a kutyáját és beszélgetni megy oda. A kutya meg ott ücsörög, vagy bandázik. Az én kutyám nem játszik semmilyen kutyával, csak velem. Ezért tartom feleslegesnek a futtatót... meg amúgy is, most semmisítették meg.

2013. nov. 11. 13:51
 10/28 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan lesz az mint most. Igaz, hogy most is büntetgetnek, meg ezután is fognak, csak nagyon nem mindegy, hogy 5 ezret vagy 50 ezret kell kifizetni. Ha ezt a választások előtt meg merik lépni, akkor hülyébbek, mint gondoltam.
2013. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!