Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz januártól?

Mi lesz januártól?

Figyelt kérdés
Olyanokat várok ide, akiket főleg érint a téma, mégpedig a "panelkutyásokat", és szeretnének erről beszélgetni, ötleteket adni egymásnak. Nem veszekedést szeretnék itt szítani, tehát aki erre dörzsöli a tenyerét, az legyen kedves menjen máshová!
2013. nov. 11. 13:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%

A kiképzőpórázzal kitörölheted, ott hátul. Szerinted az a 2 méter az mi a kutyának?? A póráz az póráz, tök mindegy, hogy 1, 2 vagy 10 méteres. Tudod, ez olyan, mint a kennel. Egy udvar is kennel a kutya számára.


1-es voltam.

2013. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Nálunk is van egy park, ahová elvileg nem lehet bevinni a kutyát, még pórázon sem. Tábla nem tiltja, de hivatalosan így van, mégha kevesen tudják is. A rendőrség meg a parkkal szemben van. Még soha nem szóltak érte, hogy bemegyek a kutyámmal, sőt, el is engedtem régebben, mikor még nem volt felújítva és szaladgáltunk a hóban.


Igazából nem tudok erre az egészre mit mondani. Én biztosan elengedem majd őket, hogy az erdőben és hasonló helyeken mi lesz, azt még nem tudom, de kizárt dolog, hogy a vizslámat és a másik kutyámat is, mert ő is szeret rohangálni, csak úgy, ne engedjem el az erdőben, mezőn, stb.


1-es voltam.

2013. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
53%
10 méteres pórázon erdőben. Csak félpercenként csavarodik fel egy-egy fára. És az mennyivel jobb, hogy van rajta 100 méter kötél aminek a másik végét én fogom? Mert úgy már elvileg szabályos. Idióták gyülekezete!
2013. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Na igen, nem mindegy a büntetés összege sem és a gyakorisága sem...

Bocs, de nem csak 2 méteres kiképző póráz van, van 30 méteres is. Tudom elég röhej, de inkább 30 méteren futkározzon, mint láb mellett.

2013. nov. 11. 14:01
 15/28 A kérdező kommentje:
Haha, nem erdőben gondoltam :D ezen röhögök, hogy mit szólnának, ha k.vahosszú pórázon sétáltatnának sokan, és bárhova elér a kutya... mernének beszólni bármit is.....:D:D:D
2013. nov. 11. 14:07
 16/28 anonim ***** válasza:

13as!


Hol látod te azt írva, hogy bármelyikünk is azt írta volna, hogy rakjon rá 10 méterest erdőben????


1-es voltam.

2013. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam leírva, nem is állítottam, hogy láttam. Csak fantáziáltam, hogy ha betartanánk a rendeleteket, az milyen abszurd helyzeteket teremtene. Szerintem a biciklisek kifejezetten örülnének neki, amikor az utcán kilométeres pórázak labirintusában kellene megtalálniuk a helyes utat.
2013. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a kisgyerekekre is tegyenek már pórázt, hiszen folyton odajönnek a kutya szájába!
2013. nov. 11. 14:25
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos építő jellegű hozzászólást nem tudok produkálni, mert még magam sem látom a következményeket.


Egyet biztosan tudok: pl. az Önkormányzatok tenyérdörzsölve várják a januárt, mert "könnyű pénzkereseti forrást" látnak már most benne.


Ahol én élek -Bp. zöldövezet patakpart, rengeteg kutyasétáltató - már többen felfigyeltünk arra, hogy fényképezgetik a sétálókat, főleg akin nincs póráz. Sunyi módon a túloldalról És bizony nincs rajtuk "megkülönböztetető jelzés". Vagyis egyszerű sétálóknak tünnek.....:((((

2013. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
helyesbítés: nem a póráz nélküli sétálókat, hanem a póráz nélkül sétáltatott kutyákat a gazdával:)
2013. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!