Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta lenne a...

Melyik kutyafajta lenne a legjobb számomra?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Nem szeretnék túl nagy kutyát, maximum körülbelül 10-15 kiló legyen a súlya. Nem ő lenne a házőrző. Családi házban lakunk, nagyobb kert van. Naponta több, mint 1 órát is tudnék vele foglalkozni, szívesen mennék vele akár futni is. Általában hétköznap 7 órát töltene egyedül (reggel hétkor megyek, délután kettőkor jövök), mármint más lehet, hogy itthon lesz, de én nem hiszem. Kivéve szünetek, stb. Olykor-olykor itt van nálunk a 3 éves unokatesóm, és van egy macskánk, akivel örülnék, ha kijönne. :) A szőrzete mindegy. Ne legyen túlságosan makacs kutya, azonban túl kedves se. Lehessen tanítani. Ha szeret úszni, akkor annak még jobban örülök. Mert nem mindegy, hogy tud vagy szeret.
2013. nov. 11. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyedül a "ne legyen túl kedves"nem illik rá,-Cavalier king charles spániel.
2013. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Menhely. Elmész, egy rakat csodálatos kutyát találsz, akikről a gondozók bővebb infot is tudnak mondani.
2013. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Menhely sem rossz, de kizárólag jó helyről. (ahol tényleg szeretik őket és ismerik őket)

Nekem beagle-m van és nagyon aranyos, szeretni való már csak a rosszasága miatt is. (most 2,5 éves és még mindig ugyanúgy szeretem mint kiskorában) nagyon igényli a törődést.

2013. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VIVICICA2000 válasza:
törpe taccsi
2013. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Border Collie -

nézzél utána a neten - egy csoda:))

2022. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!