Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek volt már véletlen alom,...

Kinek volt már véletlen alom, vagy direkt, h egyszer elljen a kutyusa?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat kérnék milyen élmény stb...hol találtatok fedező kant milyen helyen voltak a kicsik stb... rendes választ várnék
2009. nov. 17. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, miért kell egyszer ellenie annak a kutyának, ha nem tenyészállat?
2009. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Na egy kis lepontozásért jöttem!

Újra egy topic szaporítók részére! Pffffffffffff

Éljenek a felelőtlen és buta emberek!!!!!!

Grat!

:@

2009. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sok tapasztalatom van ugyanis menhelyen dolgozom önkéntesként, és rengeteg véletlen, meg "egyszer had szüljön" alom kerül be hozzánk.


Hidd el hogy nem tudnak nekik rendes gazdit találni még ingyen sem, mert annyira nem kell senkinek.


Válság van az emberek a meglévő állataikat is kirakják nem hogy újakat vegyenek.


Csak az én városomban 200 feletti a létszám a menhelyen és még egy hosszú várólista is van.


nem kell szülnie! Nem létszükséglet neki sem testileg sem lelkileg !!!

2009. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Olyan buta gondolkodás az a "hadd elljen egyszer". Minek? Az állat ösztönlény, nem az örömszerzés miatt párosodik. És kinek "milyen élmény"? Nézni, ahogy csinálják? Rendes választ kértél, de sajnos, tőlem ennyi telik "rendesen" :(((( Menj el egy állatmenhelyre, mielőtt felelőtlenül belekényszeríted a kutyádat egy beláthatatlan helyzetbe és ha tetszik, amit ott látsz, nosza rajta...........
2009. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

El tudom képzelni.

Élmény: nem jön a kölyök, beszorult, mit csináljak? 10-ből 4 maradt életben, hatot temethetek. Hullanak a kölykök, mi lehet a bajuk? Nem szoptat a szika csak nyüszít, milyen házi praktika van rá?

Fedező kan: apróhirdesés, 10 ezerért, lehet, hogy rokon, genetikai betegségekkel terhelt, de tökmindegy, a szuka is ilyen. Majd csodálkozunk a beteg kölykökön.

Kicsik: Pedig olyan helyen voltak, mégis összenyomott a szuka kettőt! Nem viszi senki, mit legyen 4 kölyökkel a 60 m2-en?

2009. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem akarok sértőnek tűnni , de minek írtad ki ezt a kérdést ?? Hogy ismét veszekedés robbanjon ki a tenyésztők és a szaporítók között,na meg a "had elljen egyet a szukám" és az "ivartalanítsad" tábor között??

Amúgy ha minden kutya aki nincsen tenyésztésbe vonva ivartalanítva lenne , nem lennének nyakig a menhelyek.

Mindenki sajnálja a kidobott , csont sovány kutyákat , de az senkinek nem jut eszébe hogy 'húú nekem is volt egy 1x -i almom , vajon az én kicsikéim is így vannak tartva' Mert akkor elég sokaknak visza kéne emlékezniük , és elsűlyedni szégyenükbe!!

2009. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Minek kell egyszer alom? Bocsánat, ha a többieket ismétlem... A mi kutyusunk 5 hónapos, és még az első tüzelése előtt lesz ivartalanítva, mert az a legoptimálisabb az egészsége szempontjából. Egyébként pedig minek 8-10 "nemvárt" kiskutya, mikor így is soknak nincs gazdája??
2009. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!