Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám tüzel és véletlen...

A kutyám tüzel és véletlen egyedül hagytam egy fiú kutyával. Nem tudom h megtörtént-e a dolog. Van valami gyógyszer amit adhatok neki h biztos ne legyen vemhes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Űzdd be te is a kutyát ha megáll akkor még nem történt semmi.
2011. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
van gyógyszer ami nagy % ban okoz méh és emlő daganatot (esemény utáni 3. napig van csak lehetőség arra, hogy nagy adag hormon adagolásával megakadályozzák az embrió beágyazódását.)
2011. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz kiskutyákat, ivartalanítsd. Én gyógyszert tutira nem adatnék neki, annál jobban szeretem őket...
2011. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen az esemény utáni injekciót lehet 72 órán belül beadni neki. De ha megkapta utána tényleg nagyon vigyázni kell rá hogy ne fedezzék be, mert teljesen összezavarodnak a hormonok.
2011. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nagy adag hormon amit kapna, ne adasd be neki.Ivartalaníttasd. az biztos.

(hogy fordulhat elő,hogy tüzelőszukát "véletlenül" kannal hagysz?)

2011. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első válasz butaság,ne foglalkozz vele.
2011. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha most nem is akarod ivartalaníttatni később valószínű fogjátok, mert jönni fog az ebadó. Az ivaros chip nélküli kutyák után fizetni kell majd.

Amúgy az injekció majdnem annyiba kerül mint az ivartalanítás. Nagyon kis mértékű eltérés van az áruk között. Ivartalanítani jobban megérné.

2011. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xnorkax ***** válasza:
A gyógyszereket én inkább hagynám, mert elég nagy a rizikó velük. Egyszerű a dolog, kérsz egy időpontot ivartalanításra is viszed. Akkor többször ilyen nem fog előfordulni legalább és a kutyádat is megvéded sok lehetséges betegségtől. Ezzel csak nyerhetsz.
2011. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, az egyetlen biztos módszer az ivartalanítás, ezzel sok betegséget spórolhatsz meg a kutyádnak, pénzt és bonyodalmat magadnak. A gyógyszer csak egy ideiglenes megoldás (és nem is veszélytelen), az ivartalanítás viszont végleges.
2011. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!