Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kiskutyak...

Szerintetek milyen kiskutyak lesznek?

Figyelt kérdés
Bigl az anya,magyar vizsla az apa!Szerintetek milyen kiskutyusok lesznek?
2013. nov. 12. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Menhelyi keverékek.Ha túl éli a szuka az ellést.
2013. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lienah ***** válasza:
78%

Az a Bigl az milyen fajta???? BEAGLE:)

Reméljük kistestűek, mert akkor épségben túlélheti a "szülést" a mama... ha vizsla méretűek... hááát...

Amúgy biztos aranyosak lesznek

kb így fognak kinézni

[link]

2013. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
"Menhelyi keverékek.Ha túl éli a szuka az ellést." - ennyi. Ja, és hiperaktívak.
2013. nov. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát ennek elég nagy kockázata van, meg felelőtlenség is lenne a világra hozni még több kölyköt, főleg olyat, amihez hasonlót tucatjával találsz a menhelyen is.

Arról nem is beszélve, hogy kb. imádkozhatsz, hogy a szukád túl élje az ellést. Most ez komolyan megéri valakinek?? Játszani a kölykök meg az anya életével meg a menhelyi kutyákéval is? Miért? Nem értem, hogy miért nem lehet már felelősségteljesen gondolkozni. Megértem én, hogy ha véletlen összefutott a két kutya rossz időben..(bár erre is lehetne vigyázni), de akkor legalább ivartalanitani kellene, minél előbb...

2013. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Aranyosak lesznek. Pont ugyanannyira, mint az évi több, mint 100 ezer menhelyre kerülő és ugyanennyi vadászok által kilőtt kutya. Valaha ők is cuki kölykök voltak, mindnek találtak gazdit. Amíg ki nem derült, hogy egyszer felnőnek, ráadásul etetni, oltatni, nevelni kell őket ami sok pénz és idő.
2013. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
jaj utolsó, te nem vagy normális! Tudod te milyen drága a kutya táp? én is tegnap vágtam be kettőt a bódvába mer kenyérre sincs pénz...
2013. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
91%
Normális esetben semmilyenek, mert az anyát időben elviszik ivartalanítani.
2013. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, vigyázhattál volna jobban a kutyádra ha tudod hogy tüzel. Túl sok kutya van így is a menhelyeket. Remélem hogy jó gazdit találsz nekik , egyébként szerintem közepes testűek lesznek. És biztosan hordozák majd magukban az erős vasászösztönt, mivel a BEAGLE- ha erre gondoltál - és a vizsla is vadászkutya.
2013. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!