Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő milyen fajta kutya lehet?

Ő milyen fajta kutya lehet?

Figyelt kérdés

Én labi keverékre tippeltem, de ennél többet nem tudok róla. Eredetileg nekem azt mondták dog-németjuci keverék...de nem tudom..

(Még mielőtt elkezdenétek mondani hogy szegény milyen rossz körülmények között van, igen, sajnos tényleg rosszak a körülmények :( de nem nálam van, eztán fog hozzám kerülni csak)

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. nov. 12. 19:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam hogy labi keverék, mivel volt egy hasonló kutyám, ami labi keverék volt. mint természetre, mint kinézetre hasonlítottak. annyi hogy ez a kutya sokkal masszívabb felépítésű, de labradorból is 2 féle van, az amerikai labrador nagyobb mint az európai, ebből gondoltam hogy labi, és nem azért mert fekete, fekete bármilyen kutya lehet. A fejformája is hasonló a labradoréhoz, a dog testfelépítése más, és olyan ember mondta azt hogy dog keverék, akiről tudom hogy simán összetéveszt gy németjuhászt egy skótjuhásszal, pedig alapvetőek a különbségek. A fehér mellény tényleg nem jellemző a labradorra, viszont az bármelyik szülői ágról öröklődhet.

Nem kötözködőket szerettem volna a kérdéssel első sorban elérni, hanem olyanokat akik valamennyire értnek a kutyafajták jellegzetességihez.

2013. nov. 13. 00:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Németjuhász az biztos, hogy van benne, első két képen látni leginkább. Ja és hát mivel kicsit kajla a füle, nem teljesen lelógó.
2013. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10-es vagyok!


Nem kötözködésből írtam amit írtam. Írtam, hogy a kutyám hasonlóan néz ki, tehát nem csak hasraütésszerűen írtam. Ha gondolod, majd küldök róla képet. :) Sajnálom, hogy kötözködésnek vetted a válaszom, nem annak szántam. Feltettél egy kérdést és én legjobb tudásom szerint válaszoltam. Egyébként a fejforma miatt is gondoltam, hogy lehet benne német juhász. Volt nekünk úgy 8 éve egy ehhez a kutyához meglehetősen hasonló német juhászkutya keverékünk, csak annyiban különbözött, hogy ennyire azért nem volt testes és felálltak a fülei, úgyhogy nem mondhatnám, hogy nincs velük tapasztalatom. De végül is szerintem mindegy milyen kutyák keveréke, a lényegen nem változtat: gyönyörű kutya. :)

2013. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem vettem a válaszod kötözködésnek, csak leírtam hogy szerintem nincs benne dog, mert más a fejforma meg minden,a németjuci dolog is gondolkodóba ejtett egyébként, mert a szemei és a fülei, meg még a farka is hasonlóak. Nekem általában olyan kutyáim vannak amik annyira mixek, hogy a jóég tudja miből vannak :)


[link]

Ő a másik kutyusom, akire mondtam hogy hasonló mint ez a mamlasz, csak kisebb volt. (sajnos csak volt mert 13 évesen meghalt :( )

Róla sem tudtam szinte semmit. Valami szánhúzó vérre gyanakodtam benne, a széles mellkasa miatt , és amiatt, hogy a szánhúzás a "vérében" volt.



Na szoval arra következtetésre jutottam hogy most lesz egy kutyám amiről csak távlatokban tudok valamit megint :) Nem baj, szeretem az utcai vegyeseket :)

2013. nov. 14. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!