Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát pelusra vagy alomra...

A kutyát pelusra vagy alomra szoktatni hogy tudom (3 éves)?

Figyelt kérdés
A kutyus egy hete van nálam ez előtt tenyésztőnél volt. de nekik nem kellett. Nem szocializálódott pisil, kakil lenn, de a baj az, hogy fent is pisil és nem használ semmi: Orra pöckölés, se szidás csak megijed, de ugyanúgy bepisil vagy jelöl, kutya távol tartó spray se. (kan)

2013. nov. 13. 15:39
1 2
 11/14 Akiteki ***** válasza:
100%

Ilyen velünk is volt. Első kutyámmal kitaláltam, hogy "jaj nem lehet még levinni mert csak három oltása van!

Mondták az okosok, hogy mikor látom, hogy helyezkedik, akkor tegyem újságpapírra. Na azt nagyon látja egy kezdő, hogy mikor kezd helyezkedni a kutya! Ahogy a szőnyegre pisilt, felkaptam és kivittem az újságpapírra. Akela okos volt, két nap alatt megtanulta: rápisilt a szőnyegre, aztán kiszaladt és leült az újságpapírra. És nagy lelkesen nézett rám, hogy milyen ügyesen csinálta. :D

2013. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
7. kommentelőnek üzenném hogy nem hinném hogy csömörből vödörbe került volna én szeretem ezt a kutyust és mindent el akarok követni, hogy jól érezze magát azért adták el mert kiállítási kutyának akarták megtartani de annyira félt, hogy ez nem jött nekik össze ez a kutya még sosem fedezett szóval kétlem hogy szaporításra használták volna amúgy jelölt nem bepisilt szerintem szóval nem ilyen óriási tócsákat hagy amúgy leviszem egyszer hajnal 5 kor aztán dél körül aztán délután 4 fele és este 7 kor is , de ma volt az első nap, hogy nem pisilt be szóval remélem így marad :D
2013. nov. 14. 16:28
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

Mutatok valamit. Nézd, ilyenek is vannak a billentyűzeten:

. , ; : - ! ?

Lehet őket használni, nyugodtan.

2013. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot, ennek rendkívül sok köze van a kérdésemhez :D
2013. nov. 14. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!