Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám pelusra szoktatn...

Hogyan tudnám pelusra szoktatni a kutyám? (most 8 hetes)

Figyelt kérdés
Mondjuk 50%ban pelusra pilis, a többit meg mindenfelé. A kakit egyáltalán nem ott végzi, és a lakásunk kezd egy hatalmas WC-vé válni. Van ötletetek hogyan szoktassam oda?
2009. okt. 23. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
mondjuk vidd le sétálni drágám napi 3-4 szer és nem lesz ilyesmire szükség szerintem te se szarnál szivesen a lakás közepére
2009. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha véletlenül a pelusra pisil,nagyon de nagyon dicsérd meg!

esetleg jutalomfalatka vagy valamivel ajándékozd meg.:)

ha pl szőnyegre végzi szidd le.

nálunk ez jött be.:D

2009. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: drágám, te még nem hallottál róla, hogy addig nem lehet levinni a kutyát, amig nem kapja meg az összes oltását?? Ha ezt nem tudod, inkább ne szólj bele...
2009. okt. 23. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

első válaszoló jesszusom ilyen ötleteket még ne is adj. Nem viheti sétáltatni a kutyát mert még nem kapta meg az összes oltását. Látszik, hogy nem értesz hozzá.

Szóval mi nem is pelusoztunk (ha a kutyapelusra gondolsz) pénzkidobás. Vettünk viledát de ezeket a nagy méretű felmosásra használva. Színes kutya mintázatú meg virágos. Ez van leterítve és erre megy végezni a dolgát. Ha látod, hogy kakilni készül gyorsan vedd fell és vidd a pelenkára. Vagy ha lekéstél róla akkor büntesd meg szóval így: nem szabad, fújj ilyen szavakkal és mutasd meg neki hova kell. Ha jó helyre csinálja adj neki jutalomfalatot.

2009. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek, nem offolni kéne (most aztán nyugodtan lepontozhat, akinek nem tetszik). :)

Ilyen pici kutyát nem lehet kivinni még.

Nálunk is ez a gond amúgy... :)

De ha otthon vagyok, akkor nagyjából működik a pelus, viszont ha alszom vagy dolgozni vagyok, akkor csak egyet intéz rá, a többit össze-vissza. :( És ugye ha nem kapom rajta, akkor már nem szabad büntetni. Na ezzel mit csináljak? Mondja meg valaki! :D Mert hiába dicsérgetem, ha jó helyre végzi, ez csak akkor működik, ha látom a kutyát. :S Vagy két hónap nem lenne elég, hogy megtanulja? Vagy még jobban fel kéne locsolnom hypoval a lakást? De attól meg fuldokolnak a kutyáim és nekem is csípi a szemem.

Együtt tudok érezni a kérdezővel. :)

2009. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

11:48-as vagyok blogomban is elolvashatjátok én, hogy neveltem szobatisztaságra a kutyámat.

[link]

2009. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!