Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyes (magyar) tenyésztők...

Egyes (magyar) tenyésztők miért nem adnak el kutyát Magyarországra?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert fél, hogy szaporító kezébe kerülnek

2. Külföldön jobban el tud terjedni a kennel neve

3. Drágábbak ott a kutyák, így ő is drágábban tudja eladni.

3. Nem száll rá a NAV

4. Nem tudom


Ezeket tudom elképzelni

2013. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
azért mert külföldön jobban megbecsülik a kutyát. És sokkal szigorubbak a törvények is. Személy szerint én csak annak adok el Magyaroszágon kölyköt, akit ismerek, és biztosan tudom, hogy jó gazdája lesz. külföld alól kivétel Amerika, oda nem, de Belgiumba, Hollandiába, Svájcba, Ausztriába, és Németországba bármikor.
2013. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)
2013. nov. 15. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak külföldre adok kb a fenti okokból, nincs is magyarul írott honlapom. És csak külföldön kiállítok.
2013. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a fentiek mind igazak, még annyi, hogy talán egy külföldi jobban ki tudja fizetni például az állatorvosi számlát, illetve a minőségi eledelt, táplálékkiegészítőt, itthon az árakat és a fizetéseket nézve botrányos a helyzet...
2014. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!