Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Clumber spaniel aludhat kint?

A Clumber spaniel aludhat kint?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig benti kutya volt, ne tedd ki éjszakára pont ilyenkor mikor éjszaka hidegek vannak. Ha kint akarod éjszakáztatni, akkor minimum kell neki egy jól bélelt, megfelelő méretű, lábakon álló kutyaól, aminek a bejáratán egy vastagabb szövet lóg, hogy ne csapódjon be a hideg neki.

Legjobb az, ha akkor alszik kint, ha jó idők vannak, és bőven plusz fokok. Ha eddig kinti kutya volt, akkor is az előbb leírtak érvényesek.

2013. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg magam nem epp kint aludna hanem egy szoba fele-be marmind szerszamok hely volt es ki vittuk oket es gondoltam oda persze kutya ollal es kibelelve.
2013. nov. 15. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor igazából, ha szélvédett hely és van kibélelt kutyaól akk aludhat kint. Egyébként benti vagy kinti kutyus?
2013. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hath kinti de nem allandoan marad kint mig el vagyok menve iskolaba addig kint mikor haza erek akkor a hazban van mellettem mig meg csinalom a hazimat es aztan meg setaltattom kifesulom meg etettem es kilenc orakor le fekves miindkettonknek. :D
2013. nov. 15. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!