Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a leglátványosabb...

Mi volt a leglátványosabb változás, miután átálltatok nyers etetésre?

Figyelt kérdés

Mi egy hete csináljuk ezt, és ami a legszembetűnőbb. Valahogy sokkal arányosabb a kutya. Lehet azért, mert száraztáptól mindíg tele voltak a belei :D nemtudom.

Szemmel láthatóan karcsúbb, de jobb alakú lett, a kiállása is más. Energikusabb, de nem úgy mint korábban, olyan hiperaktív módon, hanem mintha az energiája változott volna egy sokkal kellemesebbé. A végtermék is nagyon kevés lett, pár kis bogyó, ami szó szerint sz*rrá van emésztve. :D Valamint, minden etetés után hálásabb a kiskutyám, és kaja után nyugodtság és elégedettség sugárzik belőle. :

Ti mit vettetek észre elsőként?



2013. nov. 15. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is első körben a zsír kezdett látványosan eltűnni mindkét kutyáról. Nem is sejtettem, hogy az öregen mennyi van, amíg át nem álltunk nyersre :) A pit meg ég és föld, eleve miatta váltottam inkább, egyik táp se volt az igazi, mert ha kapott elég fehérjét az izmainak, akkor elzsírosodott, ha meg kevesebbet evett, elfogytak az izmai. Most meg csodaszép :)

Plusz ugye kevés kaki, szebb szőr, aktívabbak és lelkesebbek mindketten, a pit nem ereget, az öregnek nem büdös a szája (bár ez utóbbi kettő csak idővel jött elő), és hát kaja után olyan elégedett a fejük, hogy azt szerintem fél zsák táp egyben történő elfogyasztása sem tudná kiváltani.

2013. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jaja. :)

Mi is próbáltunk minden tápot kb, de ugyanez volt nálunk is. Egyik sem volt az igazi. Én is most látom, hogy milyen jó forma kutyus. Az elégedett fejről nem is beszélve.


Azt szeretném még kérdezni, hogy táplálékkiegészítőkből mik azok, amiket ajánlotok.

Gf600, és halolaj, amit jelenleg használok.

2013. nov. 15. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi is nemrég kezdtük el 2 hónapja. Én is amit megfigyeltem, hogy nem puffad a hasa, se nem kövér, se nem vékony, olyan pont jó az alakja :) 9 éves boxos, de sokkal virgoncabb lett, és minden etetésnél örömmel nézem, ahogy lelkesen eszi a husikat. A kakija meg két kis gubics :D


Én kiegészítőként Porc Plusz Deep Blue Health zöldkagyló kapszulát adok, Brit care lazac olajat.

2013. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Még gondolkodtam a multi vitaminom, Pet championt ajánlották, hogy ár/érték arányban nem rossz. Lehet beszerzek egy dobozzal.
2013. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sokkal szárazabb a kutya, nincs felfujva a sok nyomorult táptól. Ja, és a TSH T-4 szintje azóta tökéletes. (fél éve nem kapja a gyógyszert, csak szelént)
2013. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kérdező: milyen kutyád van?
2013. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

labrador - spániel keverék kutyus. Miért? :D

Tápkiegek közt szétnézek majd alaposabban. Kár, hogy magyar nyelvű forrás nem ír erről részletesen. Én legalábbis nem találkoztam ilyesmivel.

Most 7 hónapos, valamivel nagyobb mint egy spániel. Viszont rövid szőrű, mozgása, formája labrador, karcsúsággal ötvözve. Érdekes szerzet. :*

2013. nov. 15. 20:56
 8/10 anonim ***** válasza:
képet mutatsz róla? érdekes párosítás :)
2013. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Készítek majd pár frisset, és elküldöm privátban, ha szeretnéd. :)
2013. nov. 15. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Ami a legszembetűnőbb volt az a kevesebb kaki, mert ugye a szervezet jobban tudja hasznosítani ... Szebb lett a szőre, és tényleg ahogy akumi is írta, az elégedett feje, hogy tényleg jó és hasznos kaját evett. Én egyelőre nem adok sok táplálék kiegészítőt, mert elég sok a szintetikus és még keresgélek ez űgyben...., most Immunovetet kap és almaecetet az ivóvizébe.
2013. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!