Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! 2napja nem pisil a...

SOS! 2napja nem pisil a kutyám, egyáltalán?

Figyelt kérdés

cütörtökön volt műtétje,térdficammal.

tegnap is 3x kivittem az udvarra,de nem csinál semmit!

most hoztam be 10 perce,és még mindig semmi :(

a lakásban has alá rakott sállal nagyon szépen elközlekedik,extra minimálisan terhelgeti a lábát.

de aggódom,nem lesz így baja hogy nem pisil?szuka kutya.

a műtét előtt is már a lakásban volt,3-4 óránként ki kellett engednem hogy elvégezze a dolgát.és jelezte is.

de most furcsa,mert nem mutatja hogy kellene neki.

be se pisilhatott,mert azért az feltűnne.

most komolyan addig nem fog amíg nem tudja a lábát terhelni,vagy mi?

van olyan módszer,amit a béna kutyáknál alkalmaznak,hogy valahol meg kell nyomni a hólyagot.de ezt se tudom hogy kell.

inni nem iszik.ezen nem aggódom,mert ivartalanítás után 3-4 napig se ivott,de azért a műtét másnapján már ugyanúgy wczett.

vigyem be az ügyeletre ezért?


2013. nov. 16. 10:53
 1/4 sippara ***** válasza:
Csütörtökön mikor volt a műtét? Mindenesetre én felhívnám a dokit, ő tud pontosat mondani.
2013. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nagyon nem jó, ha nem iszik! Ha nem iszik, akkor pisilni sem tud, itasd, nehogy kiszáradjon.

Hívd fel a dokit, hogy mit javasol. A műtét utáni lábadozással (szerencsére) nem vagyok tisztában a kutyák esetében, de szerintem innia mindenképpen kellene! Ha nem is sokat, de egy kicsit igen!

Ha más nem, akkor egy kis husileves maradékot adjatok neki, valamilyen folyadékot azért fogyasszon!

2013. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

annyit tudok ilyenkor elérni,hogy a száraztápot beáztatom vízbe,és mikor jól megszívja magát,akkor adom neki.leves se érdekli,se semmi.

csütörtökön este,6 után nem sokkal volt a műtét.

2013. nov. 16. 13:25
 4/4 Hovarju ***** válasza:

Az nem túl jó ha nem iszik. A műtét alatt kapott infuziót, de mostanra már kéne innia. Ha nem pisil és nem iszik. Hívd fel az állatorvost és kérdezd meg mi a teendő ilyenkor.

Az én kutyám már aznap este pisilt.


Jobbulást a kutyusnak!

2013. nov. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!