Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék vagy fajtatiszta...

Keverék vagy fajtatiszta kutyád van? A saját kutyádat tartod a legszebbnek/legügyesebbnek/legokosabbnak?

Figyelt kérdés
Mit szeretsz benne a legjobban? :)
2013. nov. 16. 21:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

keverék meg egy fajtajellegű kev. Nehéz megfogalmazni, mert az eszemmel tudom, hogy vannak szebb kutyák, de a szívemmel mégis azt érzem, hogy ők a legszebbek. Persze nekem.


-kispalikee-

2013. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

És tom csúnya dolog, de a jeveréket jobban szeretem. Jobban megbízok benne, jobban illik hozzám.


-kispalikee-

2013. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

Nekem egy pomerániai spicc kutyusom van, imádom őt!

Egy igazi egyéniség, bohó, vidám és nagyon játékos kutya. Nem tudom melyik gazdi hogy van vele, de számomra Ő a legszebb, sokan is dicsérik és valóban gyönyörű kutyus. De persze neki is vannak hibái, meg hát nem egy minta kutya, de nem is várom el tőle! :)

2013. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Fajtatisztám van. Nagyon nagyon okos a kutyám, s ezt szerintem nem csak én gondolom így. Bármit megtanul egy pillanat alatt, kevés ismétléssel. És a klikkelés is könnyű vele, mert kreatívan próbálkozik. Ügyesnek is nagyon ügyes, főleg erdős terepen, kis agility bajnok:)

Szép helyett eddig aranyos, majd olyan másfél éves korában, amikor nem ilyen serdülő feje van, akkor megmondom, hogy szép-e :) De a szeme gyönyörű.

2013. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Keverék. Nekem ő a legszebb, másnak meg a saját kutyája. Vannak dolgok, amikben nagyon ügyes, mert egy bizonyos fajta kiütött rajta nagyon, így amikben az a fajta jó, abban ő is nagyon. Okosnak meg egyáltalán nem mondanám, sőt, kifejezetten butácska.De már sokat fejlődött a sok formálásnak, klikkerezésnek köszönhetően. A legjobban azt szeretem benne, hogy bár domináns, de sohasem agresszív, bárhova el tudom vinni, mert nagyon kíváncsi és eleven. Imád autózni, villamosozni, imádja a rendezvényeket, ahol nagy tömeg van. Egyszóval mindent szeret, ami új, ami kicsit más, mint a megszokott hétköznapok.
2013. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Két fajtatiszta kutyám van. Nem ők a legokosabbak és nem ők a legszebbek, mert ez nem érdekelt a kiválasztáskor, hanem hogy a temperamentumuk passzoljon hozzám. Szép kutyát sose akartam, okosat talán :) de úgyis az lesz legközelebb a kutyám, aki a legszebben tud majd a szemembe nézni a kiválasztáskor ;)
2013. nov. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
mutassatok fényképeket is, úgy az igazi :)
2013. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
5 kutyám van. Nem mindegyiket tartom a legszebbnek. De az 5-ből 3 olyan gyönyörű, hogy nem nagyon láttam még szebb kutyákat. A legszebbnek a kedvencemet tartom. Vagy inkább legaranyosabb? Másik kutyusom méltóságteljesebb külsejű, gyönyörű vörös kutya. De a legkedvesebb meg olyan mint egy szőke maci nagy meleg barna játékkutya szemekkel. Olyan szőke és olyan puha a szőre a feje búbján, néha csak kis hercegemnek hívom. A nagy kedves fejhez tartozik 4 hihetetlenül rövid lábacska. Olyan az egész kutya, mint egy plüsskutya. Nem jön veled szembe az utcán. Keverék. Nincs belőle több. És nem is lesz soha. Mindenét szeretem. Állandóan a papucsomra vigyáz. Őrködik fölötte. Van egy plüss oroszlánja, azt sokszor hozza-viszi magával. Imádja a nagy fejét a szék alsó rúdjára fektetni. Nem egyszer teszi az oroszlánt úgy maga mellé, hogy az oroszlán rá van támasztva a rúdra és egymás mellett van a két fejecske. Állandóan aggodalmasan nyöszörög az oroszlánja miatt, vagy mert épp a papucsom miatt aggódik (másik kutyámtól félti). Van egy nagy szivacsunk. Ha azon elalszok velük a földön, ő mindig a fejem közvetlen közelébe helyezkedik, buksi feje a fejemhez ér. Volt olyan este, amikor tízszer fordultam meg a szivacson (nem jó éjszakám volt), mind a tízszer felkelt, akármilyen kómás volt is, és átköltözött újra a fejemhez. Inkább fekszik a kövön, de muszáj a fejemhez közel feküdnie. Ilyenkor alá szoktam tenni takarót. Amikor befogadtunk egy kis menhelyi kutyát, azonnal anyja helyett apja lett a picinek. Pedig fiú kutya, mégis egész este nyalogatta, ölelgette. Másik kutyám megölte volna a picit, 2 hónapig szoktattam őket össze...Ez a kutyusom azonnal befogadta. Amikor jókedve van, táncol. Hasra veti magát, mellső lábak előre, hátsó lábak hátra, ritmusra topog, lóbálja a nagy szőke fejét és vigyorog közben. Ha nagyon-nagyon jókedve van, még ugat is hozzá boldogságában. Ha megfogom a mellső lábait, kinyújtóztatja magát, rám vigyorog és olyan hangokat ad ki, hogy az már szinte emberi. Ha leülök mellé a szivacsra, betelepszik a mellső lábaival az ölembe és akkor így vagyunk egymás karjaiban. Olyan az életemben, mint egy kis napsugár:)
2013. nov. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy keverék volt a kedvencem. Nagyon szép volt. Utána fordultak az utcán. Ügyes is volt, és nagyon mókás. Talán nem a legokosabb és nem is a legjobban nevelt, de egész gyerekkoromban mellettem volt.
2013. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: hogy nézett ki? Nincs róla fényképed?
2013. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!