Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatap. Sajat kivalasztasu...

Sofiabk kérdése:

Kutyatap. Sajat kivalasztasu osszetevokbol? Lehetseges? Ilyet vettunk.

Figyelt kérdés
Kulfolon elunk a a parommal.a munkatarsanak a csaladjanak van egy allatkereskedese.o ajanlott nekunk egy tapot mely szerinte a legjobb.a szabadsaga utan hozta is nekunk az uzletbol(mas varosbol szarmazik).en probaltam rakeresni a tap nevere a neten,es mintha nem letezne.aztan figyeltem meg a kiszerelesre az van irva hogy hol gyartjak es melyik uzletnek.szoval csak azoknak akiktol vettuk.az osszetevok nagyon jok benne,mindenfele felesleges dolog nelkul,de komolyan igy lehet?
2013. okt. 4. 10:28
 1/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Miért ne lehetne...elmegy a gyártúhoz, és az azt rak bele, amit akar a megrendelő...gondolom a megrendelő pedig olyan mennyiséget rendel, amit megéri külön gyártani...
2013. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Be tudnád írni az összetevőket, és hány százalék a fehérje, szénhidrát stb tartalma?

Nem tudom egyébként, ott külföldön, ahol éltek, ez lehet, hogy szokás. Itt is össze szoktak dobálni állatkereskedésekben tápokat (aztán kérdéses, hogy összességében végül is mit tartalmazhat..).

Meg szerinte a legjobb.., aki a kereskedelemben dolgozik,mindenkinek az a legjobb, amit éppen ő árul. Ettől függetlenül persze lehet ez egy jó táp, nem akarok vádolni senkit sem. Csak kissé misztikusnak tűnik nekem ez a dolog.

2013. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 kilos kiszerelesben vettunk.szoval a kismeretumnek nagyon nagyon sokaig eltart majd.
2013. okt. 4. 10:40
 4/4 A kérdező kommentje:
kesobb leirom mert most mennem kell...de a feheje 30%
2013. okt. 4. 10:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!