Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » NYERS etetéshez kiegészítők?

NYERS etetéshez kiegészítők?

Figyelt kérdés

Ezeket gondoltam adni plusszba:


[link]


[link]

vagy

[link]


valamint halolaj.


Ez így rendben van , esetleg lemaradt valami fontos?

7 hónapos kiskutya. A legjobbnak mondott tápoktól kezdve mindent kipróbáltunk vele. Két hete nyerset adok neki csak, és látványosan rendbejött. Míg tápon élt, ha sokat mozgott, a hátsó lábaira sántikált.

Mióta nyerset eszik, a mozgása hibátlanul rendbe jött. Ma is fél napig kinn szaladgált, játszott más kutyákkal, és semmi rendellenes nem volt a mozgásában, még nap végén sem.


Ügyelek az arányokra, ami a csont hús, belsőséget illeti.

Néha kicsit többet is kap húsból, mivel még fejlődik.

A kiegészítőkről viszont sok infót nem találtam sajnos.



2013. nov. 17. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én most ezt készülöm megrendelni,elég jónak tűnik.

2013. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem multivitamin kell, hanem lucerna por, halolaj és zöldségek, gyümölcsök mixelve a húsra. Nagytestűnél mehet a zöldkagyló is.

Facén keresd a "nyesedékhús kutyáknak".

2013. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gf 600 tartalmaz lucernát is. Ezért azt külön nem veszek. Ami abban van, elég, feltételezem.
2013. nov. 17. 18:24
 4/5 A kérdező kommentje:
?
2013. nov. 17. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

gf600 fölöslegesen drága.


3-4ezerért lehet kapni 150dbos embereknek szánt zöldkagylót. én a sanct bernhard ot vettem nekik.


Amit én adok az almaecet, kecsketej(ezeket egymástól külön :D) itthon csináltam nekik én gyógyövénypor keveréket amit épp gondolok. Csalán kúrán van most épp kevés kamillával.


Meg lazacolajatkapnak a grizly-t, ezt se árt váltogatni különböző halolajakra egyébként.


Én zöldséget nem adok az enyémeknek. Ők belsőséget kapnak vitaminnak.

2013. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!