Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatútlevél meddig érvényes?

Az állatútlevél meddig érvényes?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

""

Felhívjuk a tisztelt állattartók figyelmét, hogy ha kutyájuk, macskájuk kisállat útlevéllel rendelkezik, azt minden esetben vigyék magukkal, ha az állat ismételt védőoltást kap (különösen a veszettség ellen oltáskor), mert ezeknek a vakcinázásoknak az útlevélbe történő bejegyzése fontos! Az útlevél érvényességét a benne igazolt veszettség elleni oltás érvényessége adja meg, és ha ez a bejegyzés elmarad, az útlevél elveszti felhasználhatóságát. Kellemetlen lehet, ha valahol Európai nagyvárosaiban derül ki, hogy az útlevél már réges-régen lejárt."

2013. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy ez mekkor marhaság, már elnézést, de ha valaki tisztességesen oltatja a kutyáját, chip szám, esetleges ivartalanítás, tehát ha minden rendben van az benne van az oltási könyvben.

Az az útlevél marha jó lehúzás......

2013. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ma 11:06

Tévedsz. Az útlevél a világ minden tájára érvényes. Úgy is van elkészítve a nyomtatványa. Ha neked nem kell, akkor csak oltásit használsz. Azzal viszont nem mehetsz külföldre a kutyáddal.

2013. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tévedek, mert nem mondtam azt, hogy nem kell, csak a magánvéleményem fogalmaztam meg abban, hogy marhaság, mert mond meg, hogy mi van az útlevélen, ami egy oltásiban nincs benne?


Mondom ezt úgy, hogy tavaly én is használtam, csak kissé túlzásnak tartom 6-7 ezer forintot elkérni egy külön papírért ami egy másikban rendszerezve megvan....

2013. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!