Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyennek képzeltek egy...

Milyennek képzeltek egy kutyabarát kislakást?

Figyelt kérdés

Avagy, ha változtathatnátok a lakásotokon a kutya miatt, mit változtatnál?

Burkolat, bútor, függöny, bármi érdekel, mert nemsokára lakást felújítok, és úgy szeretném megoldani, hogy mindkettőnknek kényelmes legyen.


2013. nov. 17. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lambériát biztosan tennék, mert így hamar koszolódik a fal. Tágasabbá tenném valahogy a lakást (falbontás, ahol lehet, stb.), tehát a teret valahogy átrendezném, mert elég rossz a lakásunk elrendezése. Hmm.. szerintem más nem. Viszont új lakást készülünk venni, azt már célirányosan úgy fogom kiválasztani, hogy tágas nappalija legyen (vagy olyanná alakítható), hogy kényelmesebben elférjenek ott a kutyák, és úgy már nem fogom őket beengedni a szobába :)
2013. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát előszobába biztos, hogy olyan derékmagasságig vagy mosható festék, vagy lambéria, falburkoló panel, esetleg csempe kerülne a falra, mert ahogy esős, lucskos időben fölérünk a lakásba tuti, hogy megrázza magát, ne tudd meg, hogy néz ki a fal...
2013. nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mondjatok még tippeket, köszi!
2013. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
83%

Fényes-csúszós padló, parketta nem...nem tesz jót a lábaknak, ízületeknek...de a padlónak sem a kutya köröm :D Érdemes drágább, kopás álló parketta és rücskösebb követ lerakni.

SZŐNYEGET FELEJTSD EL!!!

2013. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szilvi, miért kéne a szőnyeget elfelejtenie? Nálunk mindenhol van szőnyeg, kivéve persze a konyhában, és jól megvagyunk így együtt: a kutya, a szőnyegek és mi. :)

Oké, az igaz, hogy nem hullik a szőre, vagyis csak alig.

2013. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
Mert mondjuk baromi nehéz takarítani, ha beletaposod a koszos mancsnyomokat :D Még ha száraz idő is van, akkor is jön a megtörölt lábakból homok...tapasztalat...nekem nem vált be, drapp szőnyeg fekete lett pár hónap alatt
2013. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát mert nem drappot kell venni :) Nálunk sötét barna van, ráadásul shaggy (igen, tudom nem gondoltam át eléggé :)) de ettől függetlenül semmi nem látszik rajta, rendszeresen porszívózok, meg néha át is súrolom.
2013. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mosható falra és rücskös csempepadlóra szavazok. Csak mert a szőnyegünkből kellett már híg kakit és hányást is takarítanom, és egyiket se szerettem annyira. Ja, és olyan ablak kialakítás, ahol ki tud nézni a kutya. Az enyémek imádják :)
2013. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, a melyen ulo ablak jo otlet, es a csuszos padlo megoldhato szonyegekkel, hogy ne csuszkaljon rajta a kutya.

Konnyebb a padlot tisztitani, mint a padloszonyeget.

De egyebkent teljesen mindegy, rendben lehet tartani barmit kutyak mellett. Mi ha bejovunk, mindig labtorles nedves torlokendovel. Shaggy vilagos kremszinu szonyegen semmi kosz.

Esos idoben van kabatja, nem azik nagyon el, es mielott megrazna magat, labtorlon leul es megtorlom.

Altalaban a hasat is, mert az mindig saros.

Kolyokkutyanal, amig nem szobatiszta, addig ne tegyel le szep, tul jo szonyeget.

Utana mar nem koszol.

2013. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zowie ***** válasza:
Nem értem miért ne lehetne szőnyeg. Nálunk sétáltatás után az az első, hogy kádba be láb-fenék mosás és már tiszta is.
2013. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!