Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyennek képzeltek egy...

Milyennek képzeltek egy kutyabarát kislakást?

Figyelt kérdés

Avagy, ha változtathatnátok a lakásotokon a kutya miatt, mit változtatnál?

Burkolat, bútor, függöny, bármi érdekel, mert nemsokára lakást felújítok, és úgy szeretném megoldani, hogy mindkettőnknek kényelmes legyen.


2013. nov. 17. 21:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Karomálló kanapé. Az fontos. Meg kell valami könnyen takarítható hely az etetéshez. Csúszós felületet én sem erőltetném, de a szőnyeg szerintem sem gáz, bár tény, hogy nem egy élmény takarítani :) Valami könnyen pucolhatót kell szerezni, nem ilyen pihepuha bolyhost, amin az ember legszívesebben egész nap mezítláb járkálna... Na, azt például sajnálom, hogy buktam a kutyák miatt :D Aztán a fal nálunk rendszeresen fekete lesz ott, ahol a kutyák fekszenek, szóval vagy szobakennelben altatnám őket, ha lenne, vagy faliszőnyeg mellett, amit elég bevágni a mosógépbe, vagy valami könnyen renoválható festéket kennék fel, mert egy idő után elég ronda látvány :) Az ajtókon, bútorokon alul tuti nem lenne üveg, mert a pitbull farka egy életveszély. Kádam is lenne szerintem, mert én ugyan jobban szeretek zuhanyozni, de kutyafürdetéshez praktikusabb a kád. A vezetékeket is valahogy úgy oldanám meg, hogy véletlenül se akadhassanak bele, mert a sajátjaim elég jól megtanulták, hogy nem kolbászolunk a számítógépek mellett, de vendég kutyáknak macerás mindig elmagyarázni. És hát mióta BARFozunk, nagyon vágyom egy gigantikus fagyasztóra is... :D
2014. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

De érdekes, én jobban szeretek fürdeni, vagyis praktikusan ülve zuhanyozni, de kutyát fürdetni zuhanyzóban nekem kényelmesebb :D

Szobakennel lesz, meg egy hűtőládára én is nagyon vágyom, de az sehova se fér.

Nagyon köszi a tippeket!

2014. febr. 2. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!