Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Halra lehet allergias a kutyam?

Halra lehet allergias a kutyam?

Figyelt kérdés

Egyszer kapott halat vacsorara, hekkfile sulve.

Ugyanazon az este jatszott egy nagy pokkal, el akartam tole venni, erre gyorsan megette.

Es elozo nap kapott beaphar bolhairto cseppet a tarkojara.

Ezek kozul nem tudom konkretan, mi okozta, de

Masnap oriasi piros kiutesek voltak a kutyan, ami 1 nap alatt elmult.

Azota nem mertem neki halat adni.

Szeretnek olyan felnott tapot adni neki, ami pl. Acana, es ezekben van hal.


2013. nov. 18. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenre lehet allergiás pont úgy mint mi is.


A kiütések nem biztos hogy allergia okozta, lehetett akármi más is. Megcsípte csalán vagy bármi.


Az allergia általában folyamatos viszketéssel és foltokban szőrhullásal jár, persze lehetnek piros pötyök is, de ha allergia okozta volna akkor ad1 nem biztos hogy ilyen gyorsan előjön ad2 nem múlik el ilyen gyorsan. Az allergének ha jól tudom 6hét az ürülési ideje.

Ha ilyen gyorsan megjelent rajta akkor nem múlhatott volna el ilyen gyorsan :)

2013. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, hivatalosan 6 hét körül van az ürülési idő. Amúgy az allergiás reakció nem múlik csak úgy el magától, pláne nem egy nap alatt. (tapasztalat, én is az vagyok) Szerintem inkább a pók csipkedte meg. Halat meg ne adj neki sütve, mert maradhat benne szálka és az ugye nem szerencsés, másrészt a sült hekknek túl fűszeres a bőre a kutyáknak. Halat csak nyersen adj neki máskor, úgy a szálka is puha benne.
2013. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok, de akkor lehet adnom neki a kinezett tapot, amiben van haltartalom is?
2013. nov. 18. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, de ne rendelj be egyből 15-18 kilót, csak egy kisebb adagot, mert ettől még nem biztos, hogy jó lesz neki.
2013. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, koszi, mar rendeltem neki egyelore egy 2.5 kg-os csomagot, mar a heten leteszteljuk, bevalik-e.

A regi tapjaval vegyesen keverve fogja kapni, aztan remeljuk, egy-ket honap utan ha csak azt kapja tisztan, nem lesz baja tole.

Ha nem megy, marad a BARF...

2013. nov. 19. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!