Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terierr...

Amerikai Staffordshire Terierr kiskutyának milyen márkájú tápot/konzervet adnátok? Melyik alegjobb minőségű? Hobby célra lenne a kutyus.

Figyelt kérdés
Ha valaki tud érdekes, nem mindennapi szuka kutyus neveket, azt is írja le. :)
2009. nov. 18. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is ilyen kutyánk van, 8 hetesen hoztuk el. Kezdtük Acanával majd finnyázott, majd vettünk Royal Canint ennél is finnyázott, néha megette, de inkább az esti kajcsira várt ami rízs vaddisznóval, vagy csirkével vagy zuzával stb. keverve. Ezt imádja. Most h. 5 hónapos vettünk neki olyan tápot ami a fressnapf-nek a márkája, Select Gold és azt imádja.

A lényeg hogy prémium tápot vegyél és minden képpen kis adagot, mert ha nem eszi meg akkor kidobtál rengeteg pénzt. Mienket Nexinek hívják.

Linkelsz egy képet a kutyiról?:)

2009. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kutyától függ,mit szeret.

Az enyém pl.kiköpi a Select Goldot.

Most Eukanuba Adult Mediumot kap,19 hónapos bullterrier.

Eddig Orijent evett,de folyton váltogatni kell,mert elunja.

Az Eukanubának ez az egyetlen márkája,amit hajlandó megenni,sőt szereti is.

2009. nov. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyfolytában kersek, de sajnos sehol nem találok kedvező áron fekete-fehér szuka kutyust december közepi megvétellel. :( Pedig már annyira szeretném. 1 éve kutyuvál fekszem és kelek. Már tiszta beteg vagyok. :D
2009. nov. 19. 07:12
 4/16 anonim ***** válasza:
Sya [link] ők ortóber i születésűek:)Remélem segítettem:)
2009. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Lehet hogy nem hiszed el de az a gyögyörűség mindössze 8000 ft [link]
2009. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk amerikai pit bull terrierünk van és Acanával etetjük. Nagyon jó kondiban van tőle, viszont nem mindig eszi meg szívesen. Ha jól értelmezem, már egy éve szeretnél staffit. Ne vedd bántásnak, de ennyi idő alatt össze lehetett volna gyűjteni egy -ha nem is csúcsminőségű, hiszen mint írtad, hobby célra kell- normális helyről, fajtareprezentáns szülőktől származó kölyökre. Ne érd be minden bizonytalan, ismeretlen származású 8-10 ezer forintos kölykökkel. Szerintem ez a 8 ezer forintos kölyök egyáltalán nem szép, a szőrét is furcsának találom, nem lepődnék meg, ha nagyobb korában kiderülne, hogy nem is fajtatiszta...

Nagyon sokan szaporítanak staffot, minden ismeret nélkül, lehet, hogy az adott szülők pont rokonok, lehet, hogy nem olyan lesz a kutyus, amilyenről álmodtál, lehet, hogy ideggyenge lesz, és később potenciális veszélyforrás lesz a környezetére. Vagy lehet, hogy éppen túl félénk lesz és valljuk be, egy staffordtól nem azt várja el az ember. Ha már azon gondolkodsz, hogy milyen táp megfelelő neki, biztos nagyon jó gazdi leszel, de magán a kölykön ne spórolj, hiszen sok évig a társad lesz.


Expresszen találtam, ők mindjárt jobbnak látszanak.

[link]


De expressz.hu-n, startapro.hu-n amstaff.lap.hu-n is nézelődhetsz.

2009. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Még csak meg sem nézd a 8000.- os "gyönyörűséget" ! Nemrég írtak ki egy kérdést , ettől a férfitól hoztak egy szukát , oltva 1x volt és nem Fajtatiszta , és olyan férges volt hogy gőzték féreghajtani!

Az olcsó kutya "zsákba macska" 8000 ft os Staffi az nem Staffi , ne adj ki pénzt egy keverékért, gyűjtögess inkább ! Én is hétfőn hozom el az enyémet igaz ő 70 ezer , mert ismerősöktől lesz !

Sok szerencsét .

2009. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is pitem van és az Acana nagyon nem vált be, amúgy sem egy vastag alkat de attól még jobban elkezdett fogyni. Most főzök neki. Ha mindenképp tápot akarsz akkor a Royal Canin jó lenne neki, csak drága. Olcsóbb kategóriából a Perrot javaslom. A konzerv csak kiegészítésnek jó, állandó etetésre nem mert 80%-a víz.

A 8 ezer forintos kölyök nekem sem tetszik, szegénykém nagyon betegesnek látszik! Figyelj oda honnan vásárolsz mert a tk nélküli stafik nagy rész valamilyen keverék.

2009. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Amerikai Staffordshire Terrier Kölyök szukák az Endeavour tenyészettől eladó.

Ha beirja googleba kidobja a kutyákat ,mert ezek a fajta meghatározó egyedei a világon!Anya: A black Mirage Of Fianna Zsuzsi - InterChampion(3különböző országban champion cimet szerzett)

Apa : Royal Court Carbon Copy -Európa Győztes

Zsuzsi első alma : Don King től volt 200,000ft csak ,hogy befedezze!

és most kölykök eladók Zsuzsitól

Szukák sárga és fekete alapszinekben.8hetesek azonnal elvihetőek.

Törzskönyvel,chip pel , 2 oltással , féreghatjtva.

És mennyiért? 40 e forintért és ez ,hogy lehet? A mi kennelünk csak bizonyított kutyákkal foglalkozik és hisszük ,hogy mindenkinek kijár a szép kutya hiszen több ,mint 10 évre szóló barátságot ajánlunk.A lényeg ,hogy csak leinformálható helyre adunk el kutyát és nem az számít ,hogy keressünk ezen ,hanem ,hogy boldog legyen a kutya élete során és a gazdi is.

Ezt bizonyítva .Ha ön gyermekes családban él ,rendelkezik kertes házzal ,tiszta igényes környezettel , elviheti ingyen is a kutyát.

Érd : 20 429 63 88

Endeavour Kennel

Stafford Szeretettel



ebből most mi igaz? :O :S

kapok ingyen kuytát, mert nagy kertes házban lakok?? :O

ez szerintem kamu! :(

2009. nov. 19. 20:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos hogy kamu:D Azért nézz utána hátha nem, de ne fűzz hozzá nagy reményeket.
2009. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!