Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canint vagy Acanát...

Royal Canint vagy Acanát javasoltok egy 8 hetes Amerikai Staffordshire kiskutyának? Miért pont azt "amit"? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Royal canint nem próbáltuk, de az Acana bevált és olcsóbb is mint az első. A kutyáim egészségesek voltak előtte is, csak ronda volt a szőrük, de mióta ezt eszik azóta nagyon szép. Amúgy szerintem azt add neki amit a tenyésztő adott, vagy ahonnan hoztad, Hacsak nem valami rossz kaját evett eddig.
2009. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó minőség, gyakorlatilag mindegy, melyiket kapja, ha a korának és méretének megfelelő fajtát választod :)

Az Acanáról hallottam, hogy néhány kutya egyszerűen nem szereti (az enyém sem, bár nem is sűrűn kapott), de ki kell próbálni.

2009. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az Acana szerintem jobb, és több csillagot is ért el mit a royal canin, a kutyakaják besorolásánál. Nem tudsz képet mutatni a staffiról? :)
2009. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mi royal canint adunk neki mióta nálunk van mert a tenyésztő nem jó minőségű tápot adott neki(k).

De olvastuk hogy állítólag allergiét okozhat mert növényi alapanyagokból áll, az acana meg állatiból és talán az jobb. Ezért kérdeztem meg a véleményeket.


Itt van a kisrosszaság:)

[link]

2009. aug. 24. 18:50
 5/12 A kérdező kommentje:
élőben sokkal szebb:)
2009. aug. 24. 18:52
 6/12 anonim ***** válasza:

jajj nagyon cuki :) Nekünk is van egy, most volt 9 hetes :) amúgy itt van ez a kutyakaja besorolás hogyha érdekel, ami az előbb mondtam, láthatod h az acana 4 meg 5 csillagot kapott, a royal meg csak 3 at... mi ia acanát adunk neki :) előző voltam

[link]

2009. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sőt most nézem h valameik csk 2 *
2009. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen, akkor valószínű áttérünk az acanára. Amúgy mienk is 9 hetes csak olyan gyorsan telik az idő, hogy nálam még mindig 8 hetes:D

Te is küldenél a staffidról képet?:)

2009. aug. 24. 19:30
 9/12 anonim ***** válasza:
2009. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:)ez jóóóó, tegnap már dumáltunk, mi írtuk a füles dolgot:D
2009. aug. 24. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!