Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terierr...

Amerikai Staffordshire Terierr kiskutyának milyen márkájú tápot/konzervet adnátok? Melyik alegjobb minőségű? Hobby célra lenne a kutyus.

Figyelt kérdés
Ha valaki tud érdekes, nem mindennapi szuka kutyus neveket, azt is írja le. :)
2009. nov. 18. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez előtt még 2 hete , 90 ezer ft volt a kiskutyák ára :S

Nem értem , tuti kamu... de egy próbát megér neked nem ?

Majd írd meg mi lett, bár én nem hiszem el :)

2009. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A jó tenyésztő nem azzal reklámozza a kutyáit, hogy milyen olcsó, hanem az elért eredményekkel.
2009. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
naaaaa. :) lesz kutyám, egy jó ismerősömtől ismerettség alapján, ingyen. :) Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat. Aki kiváncsi lesz a kutyára, nézze meg a kérdést egy hónap múlva, és akkor linkelek képet. :)
2009. nov. 21. 08:49
 14/16 anonim ***** válasza:

Oké , én megnézem :) Majd írj , vagy írj ki új kérdsét !

Pl: Megvan a kis amstaff .... vagy hasonló :)

2009. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
most lett meg a kutyám. :) aki kíváncsi rá facebookon "Vivien Virág" név alatt nézheti.:D a képen kidugom a nyelvemet. ×D
2010. máj. 1. 12:08
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia:)Szerettem volna facen megnézni a kiskutyádat de sehol ilyen nevű ember van és azóta eltelt pár év és biztos változtattál már képet is:)Esetleg megmondanád most mi van a képeden?:))Nekem is lesz kiskutyám:)
2012. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!