Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szilveszterkor lehet adni a...

Szilveszterkor lehet adni a kutyának egy fél szem nyugtatót? Vagy lehet kapni nekik esetleg külön az állatpatikában ilyesmit?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi állatdokinktól mindig xanaxot kapunk 0.25-set. Negyedet kell tűzijáték előtt majd tűzijáték közben még negyedet. 5 kilós a kutyám. 10 kilós kutyának felet kellett adnom,de elég is volt neki egybe.
2013. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az enyém 40 kilós. :D Na megkérdezem akkor majd neki mennyi kell, köszi. :)
2013. nov. 18. 22:31
 3/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Létezik kutyának való nyugtató: sedalin. Azzal nem teszed el láb alól szegényt. Állatorvosnál kérd, mert vényköteles.
2013. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi, holnap megyünk úgyis orvoshoz. Akkor a xanax az eltehetné láb alól?
2013. nov. 18. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Én évek óta minden szilveszterkor adom a kutyámnak,nem teszi el láb alól.. És nem a gyógyszeres szekrényből szedem ki,állatorvos adja.

De kérdezd meg a dokid,mert adagolás nem mindegy.

2013. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze majd őt is megkérdezem, aztán elválik mi lesz. De ha nektek a doki adja a xanax-ot akkor az is jó lehet. Bár ahhoz is recept kell, illetve doki tudja adni, hát ő meg csak tudja mit csinál nem? Megkérdezem tőle mindkettőt.
2013. nov. 18. 22:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy a szekrényből adod neki. Én sem adnék csak úgy semmit.
2013. nov. 18. 22:47
 8/8 Akiteki ***** válasza:
A humán szereket könnyű túladagolni. Ezért óvatosan vele. Nekem egyszerűbb volt hozzászoktatni a durrogáshoz, mint gyógyszert adagolni.
2013. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!