Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kangalról vélemény, tapasztala...

Kangalról vélemény, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Törökországból hozunk be jövőre eggyet,ami elég macera lesz,de megoldjuk.
2013. nov. 19. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Minek vesztek kangalt, ha fogalmatok sincs róla?
2013. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ezt hol látod odaírva,hogy fogalmunk sincs róla?

Egyszerűen szeretnék több tapasztalatot gyűjteni ,nyilván nem találomra,kabaréból veszem a kutyát.

Istenem ..

2013. nov. 19. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha már eleve kiírsz egy ilyen kérdést, akkor gondolom, hogy nincs tapasztalatod...
2013. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

még mindig nem értem,hogy hol az összefüggés,hogy kiirok egy ilyen kérdést,meg ,hogy van-e tapasztalatom.

Egyszerűen több információt szeretnék róla tudni.AZt is leírtam,hogy jövőre vennénk meg.Szerinetd a magyarországi tenyészetet nem néztem át, velük nem beszéltem?

miért kell ezt is leírnom,hogy ne kötekedj??

VICC

2013. nov. 19. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:

A magyarországi miért nem jó egyébként?


1 tenyésztőről hallottam csak,de ő nem ad szinte senkinek kutyát,csak vmi iszonyat "megfelelő" embernek,ami kb. nincs is :D

2013. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mert nagyon soványak, rossz a vérvonal. Illetve nem rossz, de a török sokkal jobb. nekem jobban tetszenek a vastagabb kutyák.
2013. nov. 19. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy fórum linkje, ha visszaolvasol, biztosan találsz téged érdeklő dolgokat.


[link]

2013. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A novemberi kutyaújságban teljes cikksorozat szól erről, tenyésztőkről, hozzáértő emberekről, stb.


Szerezd be az újságosnál még kapható!

2013. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
A kangal pont nem az a fajta, amit olyan ember kezébe mernék adni, aki itt kérdezget utána. Akár tetszik akár nem.
2013. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A magyarországi tenyésztőknél rossz a vérvonal? Soványak?

Hát ne haragudj,de te nem vagy normális. Én is egy felelősségteljes megbízható tenyésztőről tudok itt M.o-n:

Tarnóci Zoltán, Dzselal Ad-din kennel.


Neki original Török import kutyái vannak sivasból.

Azt a vonalat viszi tovább.


Egyébként kétlem, hogy te Törökországból bármilyen kutyát el tudnál valaha is hozni.

2014. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!