Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a helyes étrend egy idős...

Mi a helyes étrend egy idős kutyának?

Figyelt kérdés
Észrevettem mostanában hogy a kutyámnak nem nagyon van széklete, kedvelten, és minden arra utal hogy helytelenül etetem, nézegetem a neten hogy kevesebb zsírtartalmú könnyebben emészthető, fehérjedús ételeket kell adni egy idős kutyának, 8 éves kb. De arról nem találok semmit hogy milyen ételekről van szó. Konkrétan milyen ételeket adjak neki? Meg szegénynek túl sok ételt is adok szóval szerintem fogynia is kéne. Egészségesen akarom táplálni, oda figyelek mindig a kutyáimra tegnap vettem észre hogy valami nem stimmel, szóval megköszönném a segítségeteket.
2013. nov. 19. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
nézz utána a BARF etetésnek:)
2013. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy a jó minőségű tápok Sensitive vagy Light kivitelének,esetleg 7+ (éves éves kor felett)vagy Senior táp.Ezek szoktak "kímélőbbek" lenni,öregebb kutyáknak.


A pedigree,darling stb. tápok felejtsd el (ha eddig ezen élt volna) Brit,Brit Care,Acana,Taste of the wild,Orijen,Bosch,AZP,Belcando...ezek a minőségi tápok.


Vagy a BARF esetleg PREY,ennek az interneten utána tudsz nézni.

2013. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barf vagy prey szerintem is, hiszen sok fehérjére van szüksége, pontosan azért mivel a szervezete már lassított üzemmódban működik.
2013. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!