Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik edzésterv lenne jobb...

Melyik edzésterv lenne jobb karcsúsításra? [helyes étrend mellett] 17/L

Figyelt kérdés

A verzió:

-heti 3x fitness = 60 perc emelkedőn gyaloglás + minden másból egy kicsit

-heti min. 3x zsírégető step

-otthon, szombat-vasárnap: 30+ súlyzós guggolás, 60 vádlizás, 30+ terpeszguggolás + Fitness Blender egyik kardió videója / láb / csípő, stb.


B verzió:

-heti 4x fitness

-heti 2x zumba

-otthon[hétvégén]: Rubint Réka 40 perc önmagadértból: csípő / combok / hasizom + Fitness Blender cardio videó + a súlyzós edzés


C verzió:

-heti 3x fitness

-heti 1x, egy 90 perces kick-box

-hétvégén: Fitness Blender: comb / csípő / bootcamp + súlyzós


Vagy ti hogyan kombinálnátok? A kick-box különdíjas [és későn is van :(], szóval ha az benne van akkor nem mehet sem zsírégető-step=torna[más a kondi által nyújtott nem választott tornák még lehetnének: sima step, koreografált step, dance step, fit ball], sem zumba. Csak hogyha nem mennék semennyire sem kondizni, azaz úgy lehetne még, hogy zumba és kick-box, vagy kick-box és zsírégető step.

S idővel beszereznék egy kalóriamérőt, amivel tudnám, mennyit gyalogoltam az erdőben, mert igazából kondizni,azért mennék, hogy mérjem az időt-távot a futópadon gyalogolva.


52 kg, s még egyszer erősen hangsúlyozva nem izmosodni szeretnék, hanem karcsúsodni!


2013. júl. 30. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy ertsem a karcsusodast?Ugye nem fogyni akarsz?!Hany centi vagy az 52 kilodhoz?En hasonlo sulyu vagyok (51 kg) es 167 cm,de eleg vekonynak szamitok (nem gebe).

En a helyedben sportolnek ugyan,de csakis az egeszseged es a feszesseged megtartasa celjabol.

Az A verzio szerintem tulzas,a többi okes,de en eleve inkabb sulyzos edzest vegeznek heti max.3-szor.Tudom,hogy nem izmosodni szeretnel,de ne aggodj,nem lesz belöled "Schwarzenegger",eleve lehetetlen,mivel egy nö nem tud annyi izomtömeget növelni termeszetes uton.Viszont cserebe formasodsz,feszesedsz,es SZEP KARCSU testet kapsz!

2013. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Három teljes testes súlyzós edzés meg három aerob edzés.

Nyilván felváltva a kétféle edzést, azt ennyi!

2013. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak 163 cm vagyok. :(

Hát... szerintem a kick-box jó lenne erőedzésnek, és a zsírégető step meg aerobiknak, vagy nem lenne jó?

Ti mit gondoltok? Köszönöm az eddigi válaszokat, szerintem mind hasznos volt! :)

2013. júl. 31. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:
A sulyod a magassagodhoz teljesen szuper!Ebböl egy dekat sem kell fogynod.Sportolni viszont nem art,de en nem csinalnek ennyi sokfele ugrabugra marhasagot.Mint ahogy mar irtam,eleg a sulyzos edzes,de max. heti 3-szor,mert a pihenönapokon regenelalodik az izom.A rendszeres edzessel megnö az izomanyagcsered,ami azt jelenti,hogy több kaloriat egetsz el,meg a pihenönapokon is!Logikus,hogy igy nem lesz eselyed se arra,hogy elhizz,meg a pihenönapokon is dolgozik a zsiregetes.Meg egy jo hir:nem kell emellett koplalni.Söt!!!
2013. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Te mit értesz gebe, illetve karcsú alatt?


Mert nekem ez a karcsú:

[link]

[link]


És ez a gebe:

[link]


Illetve ez a "nagy izmos"-gladiátor láb [szerintem], amit utálok... és félek, hogy ez lennék aerobic nélkül:

[link]

[link]



Valahol olvastam, hogy a karcsú lábak 47-49 cmesek, azt hiszem, nekem pedig 53-as van, és sztem nagyon rövidek is, szal dupla gond.. :(

2013. aug. 1. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:

A karcsu labrol mutatott kep nalam hatareset,jo,de majdnem tul vekony.A gebe kep katasztrofalis.Nagyon gaz teste van annak a csajnak.A "gladiator" kisse tulzas,de legalabb izmos,nem hajas.100-szor inkabb ilyen,mint szottadt fogpiszkalo labak.Egyebkent is a te altalad posztolt izmos labak mögött kemeny munka van.Ne aggodj,ilyen könnyen nem tudsz ennyi izmot epiteni,legalabbis nem termeszetes uton.Azert ezek a nök szednek szteroidokat is.

A helyedben nem olvasnek annyi marhasagot,meg hogy 47-49 cm egy csinos comb?!Ki irja ezt elö?!

Szep combja Jessica Alba-nak,Jessica Biel-nek,Jennifer Aniston-nak van.De meg sorolhatnam.

2013. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.Bocs,helyesbitek,a karcsu labas kepeid jok,nem nyitottam meg elöször,csak az elsöt,az viszont nem a legelönyösebb.A masodik karcsu keped meg jobb.Ettöl függetlenül fenn all a hatareset megjelöles-meg ha ök jok is-ugyanis ettöl vekonyabb combok mar nem szepek.
2013. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazad van! Pont ezt gondolom én is, azoknál vékonyabb, már szörnyű lenne! Szóval, súlyzós edzéssel mennyi idő alatt lehetnének olyanok, ha mondjuk egy olyan 3 centit szeretnék faragni?
2013. aug. 1. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy neked akar egy centit is le kellene faragni a combodbol.Szerintem vekony lehetsz,amit a sulyod is bizonyit.

Miert nem erzed magad meg sem eleg karcsunak?Holott az vagy?A valasz egyszerü:nem vagy eleg TONUSOS.Ezt pedig csakis sulyzos edzessel erheted el.Azaz,ha izmot epitesz,az egy format ad a testnek,es tonusossa valsz.

A helyedben felkeresnek egy fittneszstudiot,ahol egy EDZÖ velemenyet kernem,aki szemelyre szabott edzestervet irna.

Hogy mennyi idö?Ha rendszeresen jarsz,akkor mar jo 4-5 honap utan siman latszik az eredmeny.

Szinten klasszikus lab es fenekformalo gyakorlatok a kitöresek,guggolasok (sullyal vagy suly nelkül).Ezt otthon is lehet vegezni.

2013. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!