Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6hetesen mi a legjobb táp egy...

6hetesen mi a legjobb táp egy kiskutyának?

Figyelt kérdés
Barátnőméktől elhozhatok egy kiskutyát.Sokan lettek az alomban,és ennek a kutyusnak nem szép a foga,és nekem adják.Egyébként pénzért árulják őket.Annyit kell csak tennem,hogy a kiskutya ellátását fedezem 8 hetes koráig.Oltásait,etetését.Ezzel fizetném a kutyát,ami elég drága lenne.
2013. nov. 20. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Brit Care Puppyval etettem a kölyköket 5 hetes koruktól.

De remélem nem hozod el 8 hetes koráig... mondjuk a fogalmazásból úgy tűnik h nem ;o)

2013. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hozom el.Sőt úgy van megbeszélve,addig marad az alomban,amíg az utolsót is el nem viszik.Azért,hogy ne az anyát nyúzza az egyedül maradt kicsi.Mindenkire van jelentkező,de nem egy időben viszik el őket.
2013. nov. 20. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Bosch bio puppy is elég jó, és nem is olyan veszedelmes az ára. Egyébként a többi kiskutyát mivel etetik? Ha a barátnőd tenyésztő, akkor biztos tud ajánlani jó fajta tápot, ami kielégíti a kicsi igényeit...
2013. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A royal canin starter táp az jó?Mert azt esznek a többiek,akkor csak fizetném az enyém etetését.
2013. nov. 20. 13:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,asszem válaszoltam:D
2013. nov. 20. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen kiskutyának szintén a Royal Startert javaslom.
2013. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó az RC
2013. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!