Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok vinni magatok...

Ti mit szoktatok vinni magatokkal inni suliba/munkába?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mit vigyek. Vizet már unom, üdítők túl drágák. Teából pedig nem tudom melyik jó ízű hidegen is.
2013. ápr. 17. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én veszem ezt a Bolero italport, bekeverem azt csá.

Munkába ezt viszem magammal, 1,5 literes flakonba kell bekeverni és az nekem elég is a munkaidőmre. meg valamikor az ottani vizes ballonból töltök magamnak, ha lusta vagyok elmenni az üvegemért a tárolóig.

2013. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ízesített vizet vagy Nesteát szoktam venni, nagy üveggel asszem 2 literest és átöntöm kisebb üvegbe. De munkába ha van hűtő, akkor oda is be lehet tenni 2-3 palackkal, ha nem isszák meg a többiek.
2013. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Limonádét, vagy teát főzök otthon, lehűtöm, és azt viszem magammal.

Vagy ásványvizet, néha ízesített vizet.

2013. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sima vizet szoktam, valamikor ásványvizet. Nem szeretem a cukros üdítőket, a vizet meg nem tudom megunni, és persze ezek mellett egészséges is.
2013. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mindig vizet viszekk
2013. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

ilyen mű boleróval ls társaibal ne mérgezzétek magatokat!

(aztán fogalmad sem lesz, mitől lesz rákod)

2013. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ízesített(valamilyen aromájú) teák finomak hidegen. Citromos víz is jólesik néha.
2013. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ásványvizet vagy sima vizet szoktam vinni. Télen néha teát, nyári melegbe citromos vizet.

Reggelihez viszek kakaót v. tejet néha kefírt.

2013. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 lencsefőzelék ***** válasza:

1-es, a Bolero italporban van a legtöbb mérgező édesítőszer! De csak fogyaszd bátran, ha fiatalon akarsz meghalni. Egy dietetikus kolléganőm volt évfolyamtársa ezzel kísérletezett rágcsálókon, egyik sem volt hosszú életű (amelyik nem pusztult el két hét alatt, az rákos lett). A diplomamunkáját pedig nem írhatta ebből, mert az utolsó pillanatban letiltották. Több havi munkája veszett kárba.

De hogy on is legyek: én vizet töltök a bögrémbe, és azt kortyolgatom egész nap. Emellé viszek valami gyümölcsöt is, az is jó szomjoltó, és még némi tápanyag is van benne.

2013. ápr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

most megerősítettél.


Sajnos, nem minden étel, amit a profit miatt etetésre legyártanak, és a lefizetett, korrupt ellenőrzéseken "átmegy".


Van vitaminozott gyümölcslé, amire rá van/volt írva, hogy az ajánlott napi adag: 1 pohár ! Pedig többet le lehet nyomni belőle.

Akkor miért 1 pohár? mert annyiban lévő méreg nem lépi át a tűréshatárt ????!

(6)

2013. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!